Deze TCL 75QLED780L QLED (2026) brengt de bioscoopervaring naar uw woonkamer met verbluffende Quantum Dot-technologie en een haarscherpe 4K-resolutie. Dankzij de Direct-LED backlight en een Picture Performance Index van 3500 geniet u van vloeiende beelden zonder haperingen, zelfs bij snelle actiescènes. De slimme functies, waaronder ingebouwde wifi en DVB-T2 ondersteuning, maken het eenvoudig om al uw favoriete content te streamen. Met een respons tijd van 15 ms en een breed kleurenspectrum levert de ('TCL QLED 75QLED780L (2026) QLED televisie') een meeslepende kijkervaring die elke film of serie tot leven brengt.
De Quantum Dot-laag in de ('TCL 75QLED780L QLED (2026) QLED televisie') zet licht om in zuivere, intense kleuren door nanokristallen te gebruiken die exacte golflengtes uitzenden. Dit resulteert in een breder kleurenspectrum dan traditionele LED-schermen, waardoor u geniet van realistischere huidtinten en levendige landschappen, zonder dat kleuren vervagen of oververzadigd raken.
Met een Picture Performance Index van 3500 analyseert de TCL 75QLED780L QLED (2026) bewegende beelden en voegt het tussenliggende frames toe om trillingen en onscherpte te minimaliseren. Dit voordeel is vooral merkbaar bij sportuitzendingen of actiefilms, waar elke snelle beweging haarscherp en natuurlijk blijft, zonder dat u last krijgt van haperingen of ghosting.
De Direct-LED backlight in de ('TCL QLED 75QLED780L (2026) QLED televisie') plaatst LED's direct achter het paneel voor een gelijkmatige verlichting en diepe zwartwaarden. Tegelijkertijd biedt de Smart TV-omgeving eenvoudige toegang tot streamingdiensten via wifi, terwijl de dubbele tuner (DVB-C, DVB-S2, DVB-T2) zorgt voor storingsvrije ontvangst van digitale zenders, zonder extra apparatuur.
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Maart |
| Typenummer | 75QLED780L |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
|---|---|
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Google Assistent |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 105 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 205 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 95.8 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 166.6 cm |
| Diepte zonder standaard | 6.95 cm |
| Gewicht zonder standaard | 22.9 kg |
| Hoogte met standaard | 103.5 cm |
| Breedte met standaard | 166.6 cm |
| Diepte met standaard | 34.7 cm |
| Gewicht met standaard | 23.2 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 30 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 5901292531393 |
| Gewicht | 23.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 103.50cm x 166.60cm x 34.70cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL QLED 75QLED780L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 75QLED780L QLED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..