Deze TCL 55MQLED75L QD-Mini LED (2026) combineert een verfijnd Mini LED-contrast, levendige QLED-kleuren, een vlotte 144Hz verversingssnelheid en het gebruiksvriendelijke Google TV-platform voor een meeslepende kijkervaring.
De Mini LED-achtergrondverlichting van de TCL MINI LED 55MQLED75L (2026) QLED televisie regelt de helderheid per zone, waardoor donkere scènes dieper blijven en lichte accenten helder uitkomen. In combinatie met QLED-technologie worden kleuren breed en natuurgetrouw weergegeven, wat films en series een rijke, realistische uitstraling geeft.
De 144Hz verversingssnelheid van de TCL 55MQLED75L QD-Mini LED (2026) zorgt voor vloeiende beelden bij snelle actie, zoals sportwedstrijden of games. Dankzij HDMI 2.1, VRR en ALLM worden bewegingen haarscherp weergegeven met minimale invoervertraging, wat essentieel is voor een responsieve game-ervaring.
Met Google TV op de TCL MINI LED 55MQLED75L (2026) QLED televisie heb je direct toegang tot Netflix, Disney+ en andere apps via een overzichtelijk startscherm. Het ingebouwde audiosysteem levert helder geluid dat goed aansluit bij de beeldkwaliteit, ideaal voor dagelijks gebruik en avondjes films kijken.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | 55MQLED75L |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
|---|---|
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Apple Airplay 2, Google Assistent |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 64 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 150 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 71 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 122.8 cm |
| Diepte zonder standaard | 5.6 cm |
| Gewicht zonder standaard | 12.8 kg |
| Hoogte met standaard | 76 cm |
| Breedte met standaard | 122.8 cm |
| Diepte met standaard | 27 cm |
| Gewicht met standaard | 14 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 300 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 5901292531553 |
| Gewicht | 14.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 76.00cm x 122.80cm x 27.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL MINI LED 55MQLED75L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 55MQLED75L QD-Mini LED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..