Deze TCL 65C89L SQD-Mini LED (2026) levert een ongeëvenaarde kijkervaring door geavanceerde beeldtechnologie te combineren met een verfijnd geluidssysteem. Dankzij de ultra-precieze SQD-Mini LED-achtergrondverlichting en een breed kleurbereik van 100% BT.2020 worden zowel diepe zwarttinten als levendige kleuren haarscherp weergegeven. De native 4K 144Hz-verversing, met ondersteuning tot 288Hz, zorgt voor vloeiende actie bij sport en gaming, terwijl het anti-glare scherm en de wide viewing angle comfortabel kijken vanuit elke hoek mogelijk maken. Audio by Bang & Olufsen completeert het geheel met helder en gebalanceerd geluid.
De TCL 65C89L SQD-Mini LED (2026) maakt gebruik van een geavanceerd dimsysteem dat duizenden LED-zones onafhankelijk aanstuurt. Hierdoor worden contrastverschillen extreem nauwkeurig weergegeven, van diepe schaduwen tot felle hooglichten, wat resulteert in een realistischer en meeslepender beeld voor films en series.
Met een native 4K 144Hz-verversing en ondersteuning tot 288Hz via compatibele HDMI-bronnen, levert de 65C89L haarscherpe en vloeiende beelden bij snelle content zoals sport en games. Het 100% BT.2020 kleurbereik zorgt ervoor dat elke kleurnuance, van heldere accenten tot subtiele tinten, natuurgetrouw en evenwichtig wordt weergegeven, wat bijdraagt aan een levensechte kijkervaring.
Het anti-glare scherm van de 65C89L minimaliseert hinderlijke reflecties, terwijl de wide viewing angle de kleurconsistentie behoudt, zelfs wanneer u schuin voor het scherm zit. De TSR AiPQ Processor analyseert elk frame in realtime en optimaliseert contrast, kleur en helderheid, zodat u via Google TV moeiteloos geniet van een natuurlijk en gepersonaliseerd beeld.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Typenummer | 65C89L |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
|---|---|
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Afstandsbediening |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Apple Homekit (Siri), Google Home |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Pathe Thuis, Prime Video, Spotify, Youtube, Ziggo Go |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 67 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 300 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 82.4 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 143.4 cm |
| Diepte zonder standaard | 5 cm |
| Gewicht zonder standaard | 21.1 kg |
| Hoogte met standaard | 86 cm |
| Breedte met standaard | 143.4 cm |
| Diepte met standaard | 36.8 cm |
| Gewicht met standaard | 23.1 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 300 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 200 W |
|---|
| Energielabel | D |
|---|---|
| EAN nummer | 5901292531119 |
| Gewicht | 23.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 86.00cm x 143.40cm x 36.80cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL SQD MINI LED 65C89L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 65C89L SQD-Mini LED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..