Deze Samsung 65 OLED 4K S93H (2026) levert een adembenemende beeldkwaliteit dankzij perfect zwart, intense kleuren en een hoge helderheid, terwijl de krachtige NQ4 AI Gen3 processor elk beeld optimaliseert en Glare Free reflecties elimineert voor een storende-vrije kijkervaring.
De Samsung OLED 4K 65S93H (2026) OLED televisie wordt aangedreven door de NQ4 AI Gen3 processor, die beschikt over 128 neurale netwerken voor geavanceerde beeldanalyse. Deze processor herkent objecten en scènes in real-time, past contrast, helderheid en kleur aan op basis van omgevingslicht, en zorgt voor soepelere beelden tijdens snelle actiescènes, waardoor je altijd van optimale beeldkwaliteit geniet.
De Samsung 65 OLED 4K S93H (2026) combineert OLED HDR+ met Glare Free technologie voor een ongeëvenaarde kijkervaring. OLED HDR+ optimaliseert de helderheid op pixelniveau, waardoor je geniet van intense lichtaccenten en subtiele schaduwen, terwijl de geavanceerde anti-reflectielaag invallend licht in alle richtingen verstrooit. Hierdoor heb je zelfs bij veel omgevingslicht geen last van storende reflecties en behoud je het perfecte zwart en de rijke kleuren.
Dankzij Object Tracking Sound+ op de Samsung OLED 4K 65S93H (2026) hoor je het geluid bewegen met de actie op het scherm, dankzij extra speakers bovenaan en aan de zijkanten die een realistische surroundervaring creëren. Het LaserSlim Design met een platte achterkant en dunne rand zorgt ervoor dat de televisie strak en stijlvol in elk interieur past, ongeacht de ruimte.
| Type | OLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 60 inch (152 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | OLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | QE65S93HAEXXN |
| Beelddiagonaal | 60 inch (152 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10+ |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nvidia G-Sync, AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Display technologie | OLED |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Tizen |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Q-Symphony |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | SolarCell remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per jaar | 118 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 85 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 198 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 83.17 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 144.43 cm |
| Diepte zonder standaard | 3.99 cm |
| Gewicht zonder standaard | 19.1 kg |
| Hoogte met standaard | 89.67 cm |
| Breedte met standaard | 144.43 cm |
| Diepte met standaard | 26.52 cm |
| Gewicht met standaard | 20.4 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 200 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 8806099124229 |
| Gewicht | 20.40kg |
| Afmeting (HxBxD) | 89.67cm x 144.43cm x 26.52cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Samsung OLED 4K 65S93H (2026) OLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Samsung. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Samsung legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Samsung producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Samsung fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Samsung 65” OLED 4K S93H (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..