Deze Samsung 77 OLED 4K S93H (2026) combineert een perfect zwarte OLED-weergave met een krachtige NQ4 AI Gen3-processor, een reflectievrij Glare Free-scherm, een ruime OLED-kijkhoek en een strak LaserSlim-design voor een ongeëvenaarde thuisbioscoopervaring.
De NQ4 AI Gen3-processor in de Samsung OLED 4K 77S93H (2026) OLED televisie maakt gebruik van 128 neurale netwerken om content te analyseren en te verbeteren. Deze geavanceerde AI upscaling zet elk beeld, ongeacht de bronresolutie, om naar 4K-kwaliteit, terwijl Adaptive Picture het beeld aanpast aan het omgevingslicht voor optimaal contrast en helderheid in elke kijksituatie.
De Samsung 77 OLED 4K S93H (2026) beschikt over een vernieuwde anti-reflectielaag met een subtiele reliftextuur die invallend licht in alle richtingen verstrooit, zodat reflecties geen kans krijgen. In combinatie met de zeer ruime OLED-kijkhoek geniet je van perfect zwart en levensechte kleuren, ongeacht waar je zit of hoe helder de ruimte is.
OLED HDR+ optimaliseert contrast en helderheid op pixelniveau, waardoor je geniet van adembenemend heldere beelden met intense lichtaccenten en subtiele schaduwen. Auto HDR Remastering Pro zet al je bestaande SDR-content om naar HDR-kwaliteit door contrast, helderheid en kleurweergave te verbeteren, zodat elke scène tot leven komt met een rijker kleurenpalet.
De Samsung OLED 4K 77S93H (2026) OLED televisie ondersteunt 4K@165Hz, NVIDIA G-Sync en AMD FreeSync voor vloeiende gamebeelden met minimale input-vertraging. Het elegante LaserSlim Design met dunne rand en platte achterkant past naadloos in elk interieur, terwijl Object Tracking Sound het geluid perfect laat bewegen met de actie op het scherm voor een realistische audio-ervaring.
| Type | OLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 77 inch (196 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | OLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | QE77S93HATXXN |
| Beelddiagonaal | 77 inch (196 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10+ |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 77 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nvidia G-Sync, AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Display technologie | OLED |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Tizen |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Q-Symphony |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | SolarCell remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per jaar | 155 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 112 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 327 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 98.76 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 171.85 cm |
| Diepte zonder standaard | 4.49 cm |
| Gewicht zonder standaard | 34.8 kg |
| Hoogte met standaard | 105.86 cm |
| Breedte met standaard | 171.85 cm |
| Diepte met standaard | 35.9 cm |
| Gewicht met standaard | 36.6 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 300 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 8806099124267 |
| Gewicht | 36.60kg |
| Afmeting (HxBxD) | 105.86cm x 171.85cm x 35.90cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Samsung OLED 4K 77S93H (2026) OLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Samsung. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Samsung legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Samsung producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Samsung fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Samsung 77” OLED 4K S93H (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..