Deze Samsung 55" OLED 4K S93H (2026) levert een indrukwekkende beeldkwaliteit met diepe zwartwaarden, haarscherpe 4K-details, slimme AI-optimalisatie en vloeiende 165Hz-ondersteuning, terwijl de Glare Free-coating storende reflecties minimaliseert voor een optimale kijkervaring in elke ruimte.
De Samsung OLED 4K 55S93H (2026) OLED televisie maakt gebruik van zelfoplichtende pixels, waardoor donkere delen van het beeld volledig zwart worden weergegeven zonder lichtlekkage. Dit resulteert in een uitzonderlijk contrast en een levensechte weergave van details in zowel lichte als donkere scènes, wat films en series naar een hoger niveau tilt.
Met de 4K Ultra HD-resolutie van de Samsung 55" OLED 4K S93H (2026) blijven elk detail en elke textuur haarscherp in beeld op het 55 inch scherm. Tegelijkertijd zorgt de ondersteuning tot 165Hz ervoor dat snelle bewegingen in sportwedstrijden, actiefilms en games soepel worden weergegeven zonder haperingen, wat de kijkervaring aanzienlijk verbetert.
De AI-beeldverwerking in de Samsung 55" OLED 4K S93H (2026) analyseert de afgespeelde content en stemt de beeldweergave automatisch af op het type programma, waardoor scherpte, contrast en beweging altijd optimaal zijn. Daarnaast beperkt de Glare Free-coating storende reflecties van daglicht en lampen, zodat het beeld ook in lichte ruimtes helder en goed zichtbaar blijft zonder afleiding.
| Type | OLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | OLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | QE55S93HAEXXN |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10+ |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nvidia G-Sync, AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Display technologie | OLED |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Tizen |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Q-Symphony |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | SolarCell remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per jaar | 105 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 76 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 192 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 70.86 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 122.54 cm |
| Diepte zonder standaard | 3.99 cm |
| Gewicht zonder standaard | 14.6 kg |
| Hoogte met standaard | 77.36 cm |
| Breedte met standaard | 122.54 cm |
| Diepte met standaard | 26.52 cm |
| Gewicht met standaard | 15.9 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 200 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | F |
|---|---|
| EAN nummer | 8806099124212 |
| Gewicht | 15.90kg |
| Afmeting (HxBxD) | 77.36cm x 122.54cm x 26.52cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Samsung OLED 4K 55S93H (2026) OLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Samsung. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Samsung legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Samsung producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Samsung fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Samsung 55" OLED 4K S93H (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..