Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele CM 7350 Obsidiaanzwart combineert een stijlvol design met geavanceerde technologie voor de ultieme koffiebeleving, waaronder de OneTouch for Two-functie, een automatische CupSensor en een stil maalwerk voor perfecte resultaten.
Met de OneTouch for Two-functie van de Miele CM 7350 CoffeePassion Obsidiaanzwart volautomatische koffiemachine kun je met een enkele druk op de knop twee heerlijke koffiespecialiteiten tegelijk bereiden. Het programma start volledig automatisch, waardoor je meer tijd overhoudt om samen van het koffiemoment te genieten.
De CupSensor in de Miele CM 7350 Obsidiaanzwart herkent de hoogte van jouw kopje of glas en brengt de uitloop in de perfecte positie, wat spatten voorkomt en een optimale temperatuur garandeert. Het zachte BrilliantLight verlicht elke kopje voor een extra visuele dimensie, waardoor je koffiebeleving nog aangenamer wordt.
De Miele CM 7350 Obsidiaanzwart volautomatische koffiemachine maalt de koffiebonen uitzonderlijk stil, wat bijdraagt aan een rustige sfeer in huis. Het geavanceerde melksysteem zorgt voor perfect melkschuim met een fijne consistentie, ideaal voor cappuccino en latte macchiato, en het automatisch spoelen van de melkleiding garandeert maximale hygiëne.
In de Expert-stand van de Miele CM 7350 Obsidiaanzwart kun je tijdens het lopende proces de koffie- en waterhoeveelheid aanpassen, zodat je elke gast de perfecte smaak kunt bieden. De programmeerbare timer schakelt het apparaat automatisch in en uit, zodat je 's ochtends direct van je eerste kopje kunt genieten en tegelijkertijd energie bespaart.
| Vermogen | 1450 W |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Melkopschuimer | Ja |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Type koffiezetapparaat | Volautomaat, Volautomatische espressomachine |
| Typenummer | CM 7350 OBSIDIAAN ZWART |
| Inhoud waterreservoir | 2.2 liter |
|---|---|
| Melkopschuimer | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Heetwaterfunctie | Ja |
|---|---|
| Koffiespecialiteit | Café au lait, Cappuccino, Espresso, Espresso macchiato, Heet water, Hele kan koffie, Koffie, Latte macchiato, Lungo, Ristretto |
| Merkspecifieke functies koffiemachine | OneTouch for Two, AromaticSystem, BrilliantLight, CupSensor, Expert modus |
| Auto ontkalkssysteem | Nee |
|---|---|
| Koffiesterkte instelbaar | Ja |
| Maalgraad instelbaar | Ja |
| Warmhoudplaat kopjes | Ja |
| Automatische afslag | Ja |
| Indicatie ontkalken | Ja |
| One-touch functie | Ja |
|---|---|
| Type display | LCD |
| Lengte aansluitsnoer | 0.012 meter |
|---|
| Materiaal maalwerk | RVS |
|---|---|
| Maximale pompdruk | 15 bar bar |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Anti-slip voetjes | Ja |
|---|---|
| Uitneembaar lekbakje | Ja |
| Geschikt voor gemalen koffie | Ja |
| Pistonmachine | Nee |
| Afneembare watertank | Ja |
| Instelbare watertemperatuur | Ja |
| Aantal kopjes | 2 |
| Type melkopschuim methode | Melkslang |
| Dubbel koffiebonenreservoir | Nee |
| Capaciteit bonenreservoir | 500 gram |
| Geïntegreerde koffiemolen | Ja |
| Geschikt voor | Koffiebonen |
| Melkreservoir | Ja |
| EAN nummer | 4002516076551 |
|---|---|
| Gewicht | 13.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 39.70cm x 31.10cm x 44.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele CM 7350 CoffeePassion Obsidiaanzwart wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..