Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Met de Miele CM 7350 Briljantwit haalt u een volautomatische koffiemachine in huis die elke koffiebeleving naar een hoger niveau tilt. Dankzij de OneTouch for Two-functie bereidt u met één druk op de knop twee kopjes tegelijk, ideaal voor een gedeeld moment. Het AromaticSystem zorgt voor een intens en zuiver koffiearoma, terwijl de Cappuccinatore romig melkschuim produceert voor perfecte cappuccino's. De machine communiceert eenvoudig via WiFiConn@ct en biedt een ingebruiknamebeveiliging voor extra veiligheid, bijvoorbeeld tegen onbedoeld inschakelen door kinderen. Met een verwarmd kopjesplateau blijft uw koffie optimaal van temperatuur.
De ('Miele CM 7350 CoffeePassion Briljantwit volautomatische koffiemachine') biedt met OneTouch for Two de mogelijkheid om twee koffiespecialiteiten tegelijk te bereiden. Dit werkt door een geautomatiseerd programma dat na één aanraking start, waardoor u meer tijd overhoudt voor het gezelschap. De CupSensor herkent de hoogte van uw kopje of glas en verplaatst de schenktuit automatisch naar de juiste positie. Dit voorkomt spatten en garandeert een perfecte cremalaag en koffietemperatuur, terwijl de tuit na melkschuimtoevoeging omhoog gaat voor een schone afwerking.
De ('Miele CM 7350 Briljantwit volautomatische koffiemachine') beschikt over een Expert-stand waarmee u tijdens het lopende proces de koffie- en waterhoeveelheid kunt aanpassen. Dit biedt flexibiliteit om elke gast een perfecte koffiedrank naar eigen smaak te serveren. De Timer-functie laat u het in- en uitschakelen van de machine programmeren, zodat u 's ochtends direct kunt genieten van verse koffie. Het apparaat schakelt automatisch uit om energie te besparen, ideaal voor langere perioden zonder gebruik.
Met BrilliantLight verlicht de Miele CM 7350 Briljantwit elk kopje met zacht ledlicht, wat zorgt voor een prettige beleving en een extra optische dimensie in uw keuken. Het melksysteem produceert perfect melkschuim met een fijne poriënstructuur, essentieel voor een romige cappuccino. Dit systeem werkt door een geïntegreerde Cappuccinatore die de melk optimaal verwerkt, wat resulteert in een zachte consistentie die uw koffiespecialiteit compleet maakt.
| Vermogen | 1450 W |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Melkopschuimer | Ja |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Type koffiezetapparaat | Volautomaat, Volautomatische espressomachine |
| Typenummer | CM 7350 BRILJANTWIT |
| Inhoud waterreservoir | 2.2 liter |
|---|---|
| Melkopschuimer | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Heetwaterfunctie | Ja |
|---|---|
| Koffiespecialiteit | Café au lait, Cappuccino, Espresso, Espresso macchiato, Heet water, Hele kan koffie, Koffie, Latte macchiato, Lungo, Ristretto |
| Merkspecifieke functies koffiemachine | OneTouch for Two, AromaticSystem, BrilliantLight, CupSensor, Expert modus |
| Auto ontkalkssysteem | Nee |
|---|---|
| Koffiesterkte instelbaar | Ja |
| Maalgraad instelbaar | Ja |
| Warmhoudplaat kopjes | Ja |
| Automatische afslag | Ja |
| Indicatie ontkalken | Ja |
| One-touch functie | Ja |
|---|---|
| Type display | LCD |
| Display | Ja |
| Lengte aansluitsnoer | 0.012 meter |
|---|
| Materiaal maalwerk | RVS |
|---|---|
| Maximale pompdruk | 15 bar bar |
| Basiskleur | Wit |
|---|
| Anti-slip voetjes | Ja |
|---|---|
| Uitneembaar lekbakje | Ja |
| Geschikt voor gemalen koffie | Ja |
| Pistonmachine | Nee |
| Instelbare watertemperatuur | Ja |
| Aantal kopjes | 2 |
| Type melkopschuim methode | Melkslang |
| Dubbel koffiebonenreservoir | Nee |
| Capaciteit bonenreservoir | 500 gram |
| Geïntegreerde koffiemolen | Ja |
| Geschikt voor | Koffiebonen |
| Melkreservoir | Ja |
| EAN nummer | 4002516076544 |
|---|---|
| Gewicht | 13.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 39.70cm x 31.10cm x 44.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele CM 7350 CoffeePassion Briljantwit wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..