Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Miele CM 7750 Obsidiaanzwart combineert ultiem koffiegenot met baanbrekend gemak. Dankzij het unieke CoffeeSelect-systeem kiest u uit zeven bonenvariëteiten, terwijl de gepatenteerde AutoDescale-technologie het ontkalken volledig automatisch uitvoert. De OneTouch for Two-functie bereidt met één druk op de knop twee perfecte koffiespecialiteiten tegelijk. Bovendien zorgt de CupSensor ervoor dat de schenktuit zich automatisch aanpast aan de hoogte van uw kopje, voor een optimale cremalaag en geen spatten.
De ('Miele CM 7750 CoffeeSelect Obsidiaanzwart volautomatische koffiemachine') beschikt over CoffeeSelect, waarmee u uit zeven verschillende bonenreservoirs kiest voor elke gewenste smaak. Het AutoDescale-systeem ontkalkt het apparaat volledig automatisch op een door u gekozen tijdstip, waardoor kalkaanslag geen kans krijgt en de levensduur aanzienlijk wordt verlengd. Dit bespaart u tijd en moeite, terwijl de koffiekwaliteit constant hoog blijft.
Met de OneTouch for Two-functie van de ('Miele CM 7750 Obsidiaanzwart volautomatische koffiemachine') bereidt u met één druk op de knop twee heerlijke koffiespecialiteiten tegelijk, ideaal voor een gezellig moment samen. De CupSensor herkent de hoogte van uw kopje of glas en brengt de uitloop automatisch in de juiste positie, waardoor spatten worden voorkomen en de perfecte koffietemperatuur en een mooie cremalaag worden gegarandeerd. Na melkbereiding gaat de tuit omhoog om schoon te blijven.
De Expert-stand van de Miele CM 7750 Obsidiaanzwart stelt u in staat om tijdens het bereidingsproces de koffie- en waterhoeveelheid spontaan aan te passen, zodat u altijd de perfecte koffiedrank naar eigen smaak kunt serveren. BrilliantLight verlicht elk kopje met zacht ledlicht, wat niet alleen de presentatie verbetert, maar ook zorgt voor een prettige visuele ervaring in uw keuken. Dit maakt elke kop koffie tot een moment van puur genot.
| Vermogen | 1450 W |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Melkopschuimer | Ja |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Type koffiezetapparaat | Volautomaat, Volautomatische espressomachine |
| Typenummer | CM 7750 OBSIDIAAN ZWART |
| Inhoud waterreservoir | 2.2 liter |
|---|---|
| Melkopschuimer | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Heetwaterfunctie | Ja |
|---|---|
| Koffiespecialiteit | Café au lait, Cappuccino, Espresso, Espresso macchiato, Heet water, Hele kan koffie, Koffie, Latte macchiato, Lungo, Ristretto |
| Merkspecifieke functies koffiemachine | OneTouch for Two, AromaticSystem, BrilliantLight, CupSensor, Expert modus |
| Auto ontkalkssysteem | Ja |
|---|---|
| Koffiesterkte instelbaar | Ja |
| Maalgraad instelbaar | Ja |
| Warmhoudplaat kopjes | Ja |
| Automatische afslag | Ja |
| Indicatie ontkalken | Ja |
| One-touch functie | Ja |
|---|---|
| Type display | LCD |
| Display | Ja |
| Lengte aansluitsnoer | 0.012 meter |
|---|
| Materiaal maalwerk | RVS |
|---|---|
| Maximale pompdruk | 15 bar bar |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Anti-slip voetjes | Ja |
|---|---|
| Uitneembaar lekbakje | Ja |
| Geschikt voor gemalen koffie | Ja |
| Pistonmachine | Nee |
| Afneembare watertank | Ja |
| Instelbare watertemperatuur | Ja |
| Aantal kopjes | 2 |
| Type melkopschuim methode | Melkslang |
| Dubbel koffiebonenreservoir | Ja |
| Capaciteit bonenreservoir | 540 gram |
| Geïntegreerde koffiemolen | Ja |
| Geschikt voor | Koffiebonen |
| Melkreservoir | Ja |
| EAN nummer | 4002516073406 |
|---|---|
| Gewicht | 14.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 42.00cm x 31.10cm x 44.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Miele CM 7750 CoffeeSelect Obsidiaanzwart wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn een erkende en geautoriseerde servicepantner van Miele. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Miele hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Miele Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Miele producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Miele Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..