Deze LG MiniLED 4K 43" QNED87 (2026) combineert scherpe 4K-resolutie, slimme AI-beeldoptimalisatie en een heldere Mini LED-weergave voor een meeslepende kijkervaring bij films, series, sport en games. Dankzij de geavanceerde dimmingzones en de krachtige processor geniet je van haarscherp contrast en levendige kleuren, precies afgestemd op elke situatie.
De LG MiniLED 4K 43QNED87 (2026) LED televisie maakt gebruik van Mini LED-technologie met geavanceerde dimmingzones om lichte en donkere delen van het beeld nauwkeurig te scheiden. Hierdoor ontstaat een hoog contrast en blijven details, zoals schaduwen in donkere scènes, beter zichtbaar bij films en series.
De 8 AI Processor analyseert het beeld en past de weergave dynamisch aan op wat je kijkt, of het nu een sportwedstrijd of een film is. Dit zorgt voor een consistente kijkervaring zonder dat je handmatig instellingen hoeft te wijzigen, waardoor je altijd optimaal geniet van de content.
De 4K-resolutie van de LG MiniLED 4K 43" QNED87 (2026) levert een scherpe weergave van details, terwijl de geavanceerde kleurtechnologie bijdraagt aan een heldere en levendige beeldpresentatie. Dit maakt de televisie ideaal voor dagelijks entertainment, van tv-programma's en streaming tot live sport en gaming, met een compact formaat dat in elke ruimte past. Daarnaast biedt de Game Mode vloeiende beelden en snelle reacties, perfect voor games waarbij timing en directe beeldweergave essentieel zijn.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 43 inch (109 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 43QNED87B6A |
| Beelddiagonaal | 43 inch (109 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Digital |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.0 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent, Google Home |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 51 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 84 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 56.5 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 96.8 cm |
| Diepte zonder standaard | 2.97 cm |
| Gewicht zonder standaard | 9.3 kg |
| Hoogte met standaard | 63.7 cm |
| Breedte met standaard | 96.8 cm |
| Diepte met standaard | 26 cm |
| Gewicht met standaard | 13.1 kg |
| VESA wandmontage | 200 x 200 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
|---|
| Energielabel | F |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096705766 |
| Gewicht | 15.20kg |
| Afmeting (HxBxD) | 63.70cm x 105.50cm x 17.20cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG MiniLED 4K 43QNED87 (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG MiniLED 4K 43" QNED87 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..