Deze LG MiniLED 4K 50" QNED87 (2026) levert een verbluffende kijkervaring met haar geavanceerde MiniLED-technologie en slimme AI-beeldverwerking. Het 50-inch 4K-scherm biedt een uitzonderlijke helderheid en contrast, terwijl de krachtige processor content moeiteloos opschaalt naar bijna 4K-kwaliteit. Dankzij de ondersteuning voor Dolby Vision en HDR10 geniet je van levensechte kleuren en diepe zwarttinten, of je nu films kijkt of gamet. Het uitgebreide smart tv-platform met webOS 25 en de ingebouwde Magic Remote maken navigeren intuïtief en moeiteloos.
De ('LG MiniLED 4K 50QNED87 (2026) LED televisie') gebruikt kleine LED's voor een gelijkmatige en krachtige verlichting van het scherm. In combinatie met local dimming ontstaan heldere lichtaccenten en meer diepte in donkere scènes, waardoor beeldmateriaal beter zichtbaar blijft en je elk detail in schaduwen en highlights ervaart.
De 8 AI Processor 4K Gen2 analyseert content en past de beeldweergave hierop aan. Daarnaast schaalt de tv lagere resoluties op richting 4K, zodat ook standaard tv-uitzendingen en oudere content scherper en consistenter worden weergegeven. Dit resulteert in een vloeiende, realistische kijkervaring, ongeacht de bron.
Deze televisie ondersteunt Dolby Vision, HDR10 en HLG, waardoor verschillen tussen lichte en donkere beeldpartijen beter worden weergegeven. Ook FILMMAKER MODE is beschikbaar voor een weergave die dicht bij de oorspronkelijke opname blijft. Voor gamers beschikt de ('LG MiniLED 4K 50" QNED87 (2026) LED televisie') over Game Optimiser, ALLM en VRR-ondersteuning, waarmee je snel schakelt tussen game-instellingen en geniet van vloeiende beelden tijdens compatibele games.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 50 inch (127 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 50QNED87B6A |
| Beelddiagonaal | 50 inch (127 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 50 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 120 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Digital |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent, Google Home |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 54 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 100 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 65.2 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 112.3 cm |
| Diepte zonder standaard | 2.97 cm |
| Gewicht zonder standaard | 12.6 kg |
| Hoogte met standaard | 72.1 cm |
| Breedte met standaard | 112.3 cm |
| Diepte met standaard | 26 cm |
| Gewicht met standaard | 16.4 kg |
| VESA wandmontage | 200 x 200 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096694022 |
| Gewicht | 19.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 72.10cm x 121.50cm x 17.20cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG MiniLED 4K 50QNED87 (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG MiniLED 4K 50" QNED87 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..