Deze LG MiniLED 4K 75" QNED72 (2026) levert een verbluffend groot 4K-scherm met natuurgetrouwe kleuren, slimme AI-optimalisatie, vloeiende gameprestaties en een verbeterd contrast voor een meeslepende kijkervaring bij films, series en sport.
De QNED kleurtechnologie in de LG MiniLED 4K 75QNED72 (2026) LED televisie zorgt voor een rijke en natuurgetrouwe kleurweergave, waardoor beelden helder en levendig blijven bij films, series en live sport. Dit technische voordeel betekent dat je geniet van realistische tinten zonder dat kleuren vervagen, zelfs bij fel licht in de kamer.
De LG 8 AI Processor stemt beeld en geluid automatisch af op basis van wat je kijkt, zodat elke scène optimaal wordt weergegeven zonder handmatige aanpassingen. Daarnaast worden lichte en donkere delen van het beeld beter gescheiden dankzij geavanceerde dimmingtechnieken, wat het contrast en de detailweergave aanzienlijk verbetert. Dit resulteert in overzichtelijkere en diepere beelden, of je nu een donkere film of een zonnige natuurdocumentaire bekijkt.
Met een schermformaat van 75 inch biedt de LG MiniLED 4K 75" QNED72 (2026) een zeer ruim kijkoppervlak dat de impact van films en sport vergroot, terwijl details makkelijker te volgen zijn. Voor gamers beschikt dit model over Game Mode, waarmee je profiteert van lage input lag en vloeiende beelden, waardoor de televisie perfect aansluit op consoles en snelle games.
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 75QNED72B6A |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nee |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Digital |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.0 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent, Google Home |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 107 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 162 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 96.3 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 166.9 cm |
| Diepte zonder standaard | 7.21 cm |
| Gewicht zonder standaard | 22.1 kg |
| Hoogte met standaard | 102.6 cm |
| Breedte met standaard | 166.9 cm |
| Diepte met standaard | 36.1 cm |
| Gewicht met standaard | 22.5 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 300 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096729571 |
| Afmeting (HxBxD) | 102.60cm x 166.90cm x 36.10cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG MiniLED 4K 75QNED72 (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG MiniLED 4K 75" QNED72 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..