Deze JBL Soundgear Clips - Wit combineert een open-ear ontwerp met krachtig geluid, zodat je volledig opgaat in je muziek zonder je omgeving uit het oog te verliezen. Dankzij de JBL OpenSound-technologie en het SonicArc-ontwerp geniet je van volle bastonen zonder vervorming, terwijl je gesprekken helder blijven dankzij vier microfoons met AI-ruisonderdrukking. Het flexibele memory wire-ontwerp en de IP54-classificatie maken deze oordopjes ideaal voor dagelijks gebruik, zelfs bij regen of wind. Met een totale luistertijd van 32 uur en snel opladen ben je altijd klaar voor een lange dag.
De speaker in de JBL Soundgear Clips - Wit Open-ear is strategisch geplaatst om geluidslekkage te minimaliseren, zodat alleen jij je muziek hoort. Het SonicArc-ontwerp versterkt de bas zonder vervorming, terwijl je gehoorgang vrij blijft. Hierdoor hoor je verkeer, gesprekken en omgevingsgeluiden, wat essentieel is voor veiligheid en sociale interactie tijdens het sporten of wandelen.
De 11 mm dynamische driver met Adaptive Bass Boost levert een soepel en vol geluid met diepe, krachtige bastonen. Deze technologie past de bas automatisch aan op basis van het volume, zodat je altijd een rijke luisterervaring hebt zonder vervorming. Of je nu naar podcasts luistert of je favoriete playlist afspeelt, de geluidskwaliteit blijft consistent en indrukwekkend.
Zacht, flexibel en licht materiaal bedekt een flexibele haak van memory wire, waardoor de JBL Soundgear Clips - Wit de hele dag comfortabel blijven zitten zonder te knellen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor stabiliteit, zodat ze niet verschuiven tijdens beweging. De IP54-classificatie zorgt dat je ze gerust kunt gebruiken bij regen of in stoffige omgevingen, wat ze perfect maakt voor dagelijks gebruik en buitensporten.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Wit |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Signaalbereik | 10 meter |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSNDGEARCLWHT |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Wit |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130027901 |
|---|---|
| Gewicht | 0.05kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Soundgear Clips - Wit open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Soundgear Clips - Wit hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..