Deze JBL Soundgear Clips - Paars biedt een unieke open-ear luisterervaring met krachtig geluid en ultiem draagcomfort. Dankzij de JBL OpenSound-technologie geniet je van volle bastonen zonder je omgeving uit te sluiten. De vier microfoons met AI-ruisonderdrukking zorgen voor haarscherpe gesprekken, zelfs in de wind. Met een IP54-classificatie zijn ze bestand tegen regen en zweet, terwijl de 32 uur totale speeltijd met snellaadfunctie je de hele dag muziek garandeert. Dit draagbare icoon combineert stijl, functionaliteit en privacy in een paars, doorschijnend ontwerp.
De 11 mm dynamische driver in de JBL Soundgear Clips - Paars Open-ear is strategisch geplaatst om geluidslekkage te minimaliseren, terwijl het SonicArc-ontwerp de bas versterkt zonder vervorming. Hierdoor hoor jij alleen je muziek en gesprekken, terwijl je nog steeds alles om je heen opmerkt. Dit maakt de oordopjes ideaal voor gebruik op kantoor, tijdens het sporten of in het verkeer, waar bewustzijn van je omgeving essentieel is.
De JBL Soundgear Clips - Paars Open-ear ondersteunt Google Fast Pair voor een snelle koppeling met Android-apparaten en kan tegelijkertijd met twee Bluetooth-apparaten verbonden worden. Schakel moeiteloos tussen je telefoon en laptop, zonder opnieuw te hoeven verbinden. Dit gebruiksgemak, gecombineerd met de aanpasbare instellingen in de JBL Headphones-app, zorgt voor een naadloze luisterervaring die zich aanpast aan jouw dagelijkse routine.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Paars |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Signaalbereik | 10 meter |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSNDGEARCLPUR |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Paars |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130027925 |
|---|---|
| Gewicht | 0.05kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Soundgear Clips - Paars open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Soundgear Clips - Paars hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..