Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze JBL Endurance Pace - Zwart & Lime is dé ultieme sportpartner die geen compromis sluit tussen prestaties en omgevingsbewustzijn. Met een robuuste IP68-classificatie trotseert deze koptelefoon moeiteloos zweet, regen en stof, terwijl de innovatieve JBL OpenSound-technologie je oren vrij houdt voor verkeer of gesprekken. De titanium nekband met vloeibare siliconen oorhaakjes biedt een blijvend comfortabele en secure pasvorm, zelfs tijdens de meest intense HIIT-sessies. Geniet van krachtig, helder geluid met een adaptieve basversterking, en blijf de hele week gemotiveerd met een batterijduur van 10 uur die in een mum van tijd weer is opgeladen.
De ('JBL Endurance Pace - Zwart & Lime Open-ear') is ontworpen met een titanium nekband die zich perfect aanpast aan jouw lichaamsvorm. Dit lichte, vormvaste materiaal in combinatie met de flexibele oorhaakjes van vloeibare siliconen zorgt ervoor dat de koptelefoon altijd stevig en comfortabel blijft zitten, ongeacht hoe intensief je beweegt. Hierdoor kun je je volledig concentreren op je workout zonder afleiding of ongemak.
Of je nu in de stromende regen hardloopt of in het zand traint, de JBL Endurance Pace - Zwart & Lime is gebouwd om alles te weerstaan. De IP68-classificatie garandeert dat zweet, regen, zout water en zelfs stof geen enkele kans maken. Dit betekent dat je je geen zorgen hoeft te maken over schade, waardoor je koptelefoon langer meegaat en je altijd klaar bent voor elke uitdaging.
Met de OpenSound-technologie van de ('JBL Endurance Pace - Zwart & Lime Open-ear') geniet je van rijk, krachtig JBL-geluid terwijl je gehoorgang open blijft. Een dynamische driver van 18x11mm levert heldere hoge tonen en een adaptief basversterkend algoritme zorgt voor een motiverende beat. Tegelijkertijd garanderen twee beamforming-microfoons minimale geluidslekkage en kristalheldere telefoongesprekken, zelfs in een winderig park. Zo blijf je veilig en verbonden tijdens elke activiteit.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 600 minuten |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 600 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Signaalbereik | 10 meter |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLENDUPACEBLKL |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Nee |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| IP-certificering | IP68 (volledig waterdicht) |
|---|
| EAN nummer | 1200130027840 |
|---|---|
| Gewicht | 0.03kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Endurance Pace - Zwart & Lime open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Endurance Pace - Zwart & Lime hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..