Deze JBL Junior Free - Paars biedt een unieke combinatie van veilig luisterplezier en vrijheid voor uw kind. Met de gepatenteerde JBL OpenSound-technologie blijft het oor onbedekt, zodat kinderen hun omgeving blijven horen, terwijl het volume nooit boven de veilige 85dB uitkomt. De zachte siliconen nekband zorgt voor ultiem draagcomfort, terwijl de extra grote knoppen perfect zijn voor kleine handjes. Een batterijduur van maar liefst 10 uur garandeert eindeloos speel- en luisterplezier, en de meegeleverde JBL-stickerset maakt personalisatie mogelijk.
De ('JBL Junior Free - Paars Open-ear') maakt gebruik van JBL OpenSound, een innovatieve technologie die geluid via gerichte akoestische golven naar het oor stuurt zonder de gehoorgang te bedekken. Dit betekent dat kinderen hun favoriete muziek of verhalen kunnen horen terwijl ze volledig bewust blijven van geluiden uit hun omgeving, zoals verkeer of spelende vriendjes. De ingebouwde JBL Safe Sound begrenst het volume automatisch op 85dB, een door ouders goedgekeurd niveau dat gehoorschade voorkomt. Via de JBL Headphones-app kunt u als ouder bovendien aangepaste volumebeperkingen instellen en de dagelijkse luistertijd beheren, met gedetailleerde wekelijkse overzichten van de luistergewoonten van uw kind.
De JBL Junior Free - Paars is uitgerust met een zachte siliconen nekband die speciaal is ontworpen voor actieve kinderen. Deze flexibele band blijft comfortabel zitten, zelfs tijdens rennen of springen, en voorkomt dat de koptelefoon verschuift. De extra grote, stevige knoppen zijn perfect afgestemd op kleine handjes, waardoor kinderen zelfstandig het volume kunnen aanpassen of nummers kunnen overslaan. Met een batterijduur tot 10 uur kunnen ze de hele dag genieten van hun favoriete audio, of ze nu thuis zijn, in de auto of buiten spelen. De vrolijke paarse kleur en de meegeleverde JBL-stickerset stimuleren creativiteit en eigenaarschap, zodat elk exemplaar uniek wordt.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 600 minuten |
| Kleur | Paars |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 600 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Signaalbereik | 10 meter |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLJRFREEPUR |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Equalizer via app | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Nee |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Paars |
|---|
| IP-certificering | Geen IP-certificering |
|---|
| EAN nummer | 1200130030321 |
|---|---|
| Gewicht | 0.03kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Junior Free - Paars open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Junior Free - Paars hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..