Deze JBL Sense Lite - Zwart biedt open-ear technologie voor omgevingsbewustzijn, verbeterd dynamisch geluid met adaptieve bas, langdurig comfort door een ergonomisch ontwerp, heldere gesprekken via vier microfoons en een indrukwekkende afspeeltijd tot 32 uur.
De ('JBL Sense Lite - Zwart Open-ear') maakt gebruik van JBL OpenSound-technologie, waardoor je gehoorgang open blijft en je altijd bewust bent van omgevingsgeluiden. De nauwkeurige pasvorm minimaliseert geluidslekkage, zodat gesprekken privé blijven, terwijl de 18x11 mm dynamische drivers een vloeiend, uitgebalanceerd geluid leveren. Het adaptieve basversterkingsalgoritme past de bas automatisch aan op het volume, wat resulteert in een dynamische luisterervaring met meer diepte en helderheid, ideaal voor zowel muziek als podcasts.
Ontworpen voor langdurig comfort, zijn de JBL Sense Lite - Zwart oordopjes gemaakt van stevige, ultrazachte vloeibare siliconen met een geheugenkabel die zich aanpast aan unieke oorvormen. Het uitgebalanceerde ontwerp verdeelt het gewicht gelijkmatig, zodat je ze urenlang kunt dragen zonder ongemak. Via de JBL Headphones-app kun je de intuïtieve aanraakbediening aanpassen en met de 10-bands EQ je eigen geluid vinden, wat zorgt voor een volledig gepersonaliseerde ervaring.
Met multi-pointverbinding koppel je de ('JBL Sense Lite - Zwart Open-ear') aan twee Bluetooth-apparaten tegelijk, zodat je moeiteloos schakelt tussen bijvoorbeeld een tablet en smartphone. Dual Connect en Google Fast Pair maken automatisch koppelen met Android-apparaten mogelijk, terwijl je beide oordopjes samen of afzonderlijk kunt gebruiken. De batterij biedt tot 8 uur speeltijd in de oordopjes en nog eens 24 uur in het etui, met een snellaadfunctie die na 10 minuten opladen drie uur extra gebruik geeft.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSENSELITEBLK |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid | 86 dB |
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130023088 |
|---|---|
| Gewicht | 0.08kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Sense Lite - Zwart open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Sense Lite - Zwart hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..