Deze JBL Sense Lite - Wit biedt een unieke luisterervaring met JBL OpenSound-technologie, waardoor je geniet van helder, dynamisch geluid terwijl je volledig bewust blijft van je omgeving. Het lichtgewicht siliconen ontwerp met geheugenkabel zorgt voor langdurig comfort, terwijl vier beamforming-microfoons en winddichte technologie kristalheldere telefoongesprekken garanderen, zelfs op winderige dagen. Met een IP54-classificatie zijn deze oordopjes bestand tegen zweet en lichte regen, en de indrukwekkende afspeeltijd van tot 32 uur (8 uur in de oordopjes plus 24 uur in het etui) betekent dat je bijna een week zonder opladen kunt. Bovendien minimaliseert de nauwkeurige pasvorm geluidslekkage, zodat je overal privacy behoudt.
De 18x11mm dynamische drivers in de JBL Sense Lite - Wit Open-ear leveren een vloeiend, uitgebalanceerd geluid met een adaptief basversterkingsalgoritme dat de bas automatisch aanpast aan het volume. Dit zorgt voor een dynamische luisterervaring met meer diepte, of je nu naar podcasts luistert of je favoriete muziek afspeelt, terwijl je omgevingsgeluiden blijft horen.
De JBL Sense Lite - Wit is gemaakt van stevige, ultrazachte vloeibare siliconen met een geheugenkabel die zich aanpast aan de unieke vorm van je oor. Het uitgebalanceerde ontwerp verdeelt het gewicht gelijkmatig, zodat je ze de hele dag comfortabel draagt. Via de JBL Headphones-app kun je de intuïtieve aanraakbediening aanpassen en de 10-bands EQ gebruiken om je geluid precies af te stemmen op jouw voorkeur, van heldere hoge tonen tot krachtige bassen.
Twee beamforming-microfoons per oordopje van de JBL Sense Lite - Wit Open-ear vangen effectief je stem op en onderdrukken omgevingsgeluiden, terwijl het hydrodynamische winddichte ontwerp vervorming door luchtwrijving minimaliseert. Dit resulteert in heldere, verstaanbare gesprekken, zelfs buiten tijdens een winderige wandeling, zodat je nooit een belangrijk woord mist.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Wit |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSENSELITEWHT |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid | 86 dB |
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Wit |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130023095 |
|---|---|
| Gewicht | 0.08kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Sense Lite - Wit open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Sense Lite - Wit hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..