Deze JBL Sense Lite - Blauw biedt een unieke open-ear ervaring met JBL OpenSound-technologie, langdurig draagcomfort, heldere gesprekken dankzij vier microfoons en een indrukwekkende totale afspeeltijd van 32 uur.
De JBL Sense Lite - Blauw maakt gebruik van luchtgeleiding via OpenSound-technologie, waardoor je gehoorgang open blijft. Dit levert heldere, dynamische muziek terwijl je omgevingsgeluiden hoort, ideaal voor veilig sporten of wandelen in de stad.
Met 18x11mm dynamische drivers en een adaptief basversterkingsalgoritme levert de JBL Sense Lite - Blauw een vloeiend, uitgebalanceerd geluid dat automatisch de bas aanpast aan het volume. Het ontwerp van stevige, ultrazachte vloeibare siliconen met geheugenkabel verdeelt het gewicht gelijkmatig, zodat je de oordopjes de hele dag comfortabel draagt zonder drukpunten.
Gebruik de 10-bands equalizer in de app om je geluid volledig aan te passen, of wijzig de intuïtieve aanraakbediening op elk oordopje. Zo regel je moeiteloos muziek en telefoongesprekken precies zoals jij wilt, met een persoonlijke luisterervaring die altijd bij je past.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Blauw |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSENSELITEBLU |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid | 86 dB |
| Equalizer via app | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Blauw |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130023101 |
|---|---|
| Gewicht | 0.08kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Sense Lite - Blauw open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Sense Lite - Blauw hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..