Deze JBL Sense Lite - Paars biedt een unieke open-ear luisterervaring met JBL OpenSound-technologie, zodat je geniet van dynamisch geluid terwijl je volledig bewust blijft van je omgeving. Het lichte siliconen ontwerp met geheugenkabel zorgt voor een perfecte pasvorm en langdurig comfort, zelfs tijdens intensieve workouts. Dankzij de IP54-classificatie zijn deze oordopjes bestand tegen zweet en lichte regen, ideaal voor dagelijks gebruik. Bovendien leveren vier beamforming-microfoons heldere gesprekken, zelfs op winderige dagen, terwijl de adaptieve basversterking je muziek naar een hoger niveau tilt.
De ('JBL Sense Lite - Paars Open-ear') maakt gebruik van luchtgeleiding om gedetailleerd geluid met krachtige bas te leveren, terwijl je gehoorgang open blijft. Dit betekent dat je altijd hoort wat er om je heen gebeurt, zoals verkeer of gesprekken, zonder dat je muziek aan kwaliteit inboet. De nauwkeurige pasvorm minimaliseert geluidslekkage, zodat je privacy behoudt, zelfs bij hogere volumes.
De JBL Sense Lite - Paars is gemaakt van vloeibare siliconen en een geheugenkabel, die zich aanpast aan de unieke vorm van jouw oren. Dit verdeelt het gewicht gelijkmatig, waardoor je de oordopjes urenlang comfortabel kunt dragen zonder drukpunten. De IP54-classificatie beschermt tegen zweet en stof, zodat je ze kunt gebruiken tijdens het sporten of bij lichte regen zonder zorgen.
Met twee beamforming-microfoons per oordopje vangt de ('JBL Sense Lite - Paars Open-ear') jouw stem helder op, terwijl omgevingsgeluiden effectief worden onderdrukt. Het hydrodynamische winddichte ontwerp vermindert vervorming door luchtwrijving, waardoor je gesprekken zelfs buiten kraakhelder blijven. Dit zorgt voor een professionele belervaring, ongeacht de omstandigheden.
Gebruik de 10-bands EQ in de app om je geluid precies af te stemmen op jouw voorkeur, van diepe bassen tot heldere hoge tonen. Je kunt ook de intuïtieve aanraakbediening aanpassen voor elk oordopje, zodat je muziek en oproepen moeiteloos regelt. Met multi-pointverbinding schakel je naadloos tussen twee apparaten, zoals je telefoon en tablet, zonder onderbrekingen.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Paars |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSENSELITEPUR |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid | 86 dB |
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Paars |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130023118 |
|---|---|
| Gewicht | 0.08kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Sense Lite - Paars open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Sense Lite - Paars hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..