Deze JBL Soundgear Clips - Koper combineert een open-ear ontwerp met krachtige JBL OpenSound-technologie voor een meeslepende luisterervaring zonder je omgeving uit het oog te verliezen. De unieke SonicArc-constructie levert dynamische bastonen terwijl geluidslekkage tot een minimum wordt beperkt, zodat jij geniet van jouw muziek zonder anderen te storen. Met een indrukwekkende batterijduur van 32 uur, een IP54-classificatie tegen stof en regen, en vier AI-gestuurde microfoons voor kristalheldere gesprekken, is dit de ideale metgezel voor een actieve levensstijl. Het flexibele memory wire-ontwerp biedt de hele dag draagcomfort zonder te knellen.
De ('JBL Soundgear Clips - Koper Open-ear') maakt gebruik van een strategisch geplaatste driver die geluid direct naar je gehoorgang stuurt, terwijl een slimme akoestische kamer geluidslekkage minimaliseert. Het SonicArc-ontwerp versterkt de basrespons zonder dat anderen meeluisteren, waardoor jij een rijke, meeslepende audio-ervaring krijgt terwijl je volledig bewust blijft van verkeer, gesprekken of je omgeving. Dit maakt de oordopjes perfect voor sport, werk of dagelijks gebruik.
De 11 mm dynamische driver in de JBL Soundgear Clips - Koper levert een soepel en vol geluid met Adaptive Bass Boost, die automatisch de lage frequenties versterkt voor een krachtige luisterervaring. Het flexibele memory wire-ontwerp, bedekt met zacht siliconenmateriaal, past zich moeiteloos aan de vorm van je oor aan en blijft de hele dag comfortabel zitten zonder te verschuiven. Of je nu aan het hardlopen bent of aan het werk, deze oordopjes bieden een stabiele pasvorm zonder drukpunten.
Met vier beamforming-microfoons en een AI-getraind algoritme onderdrukt de ('JBL Soundgear Clips - Koper Open-ear') achtergrondgeluiden zoals wind of verkeer, zodat jouw stem altijd helder overkomt tijdens telefoongesprekken. Dankzij Google Fast Pair en multipoint-verbinding kun je moeiteloos schakelen tussen je smartphone en laptop, terwijl de JBL Headphones-app je in staat stelt de microfooninstellingen aan te passen voor optimale prestaties in elke situatie.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Koper |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Signaalbereik | 10 meter |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSNDGEARCLCOP |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Koper |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130027888 |
|---|---|
| Gewicht | 0.05kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Soundgear Clips - Koper open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Soundgear Clips - Koper hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..