Deze JBL Sense Pro - Paars open-ear koptelefoon combineert ultiem omgevingsbewustzijn met rijke Hi-Res Spatial Sound, een indrukwekkende batterijduur van 38 uur, heldere gesprekken dankzij AI-ruisonderdrukking en een waterbestendig IP54-ontwerp voor onbezorgd gebruik.
De JBL Sense Pro - Paars Open-ear zit in de ronding van je oor in plaats van in de gehoorgang, waardoor je omgevingsgeluiden blijft horen zonder dat anderen meeluisteren. De JBL Spatial Sound zorgt voor een meeslepende stereobeleving van elk apparaat, terwijl de open-ear constructie je veiligheid en bewustzijn in het verkeer of op kantoor behoudt.
Met LDAC-technologie wordt drie keer meer data verzonden dan standaard Bluetooth, wat resulteert in helder 24-bits geluid van studiokwaliteit. Het slimme basversterkingsalgoritme past de lage tonen dynamisch aan op basis van je luistervolume, zodat je altijd een vervormingsvrij en rijk geluid ervaart, of je nu zacht of hard luistert.
De JBL Sense Pro - Paars Open-ear beschikt over twee beamforming-microfoons per oor die samenwerken met een AI-getraind algoritme om omgevingsgeluiden weg te filteren. De Voice Pickup Sensor detecteert trillingen via je kaakbeen en verbetert de spraakhelderheid aanzienlijk, terwijl het windbestendige ontwerp luchtstromen rond de microfoons minimaliseert voor kraakheldere gesprekken, zelfs op een stormachtige dag.
Het metalen scharnier is verstelbaar voor een optimale audioweergave, ongeacht de vorm van je oren. De oorhaak is gemaakt van superzachte vloeibare siliconen met een dunne titaniumlegering-draad die zich aanpast aan je hoofd en huidvriendelijk is. De IP54-classificatie maakt de oordopjes bestand tegen regen en stof, zodat je ze de hele dag kunt dragen zonder zorgen over weersinvloeden.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 40000 Hz |
| Gebruikstijd | 2280 minuten |
| Kleur | Paars |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 2280 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSENSEPROPUR |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 40.000 Hz |
|---|---|
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Paars |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130027772 |
|---|---|
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Sense Pro - Paars open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Sense Pro - Paars hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..