Deze JBL Soundgear Clips - Zwart biedt een unieke open-ear luisterervaring waarbij je optimaal geniet van rijke JBL-geluidskwaliteit zonder je omgeving uit het oog te verliezen. Dankzij de innovatieve OpenSound-technologie en het SonicArc-ontwerp ervaar je krachtige bastonen terwijl geluidslekkage tot een minimum wordt beperkt. De vier microfoons met AI-gestuurde ruisonderdrukking zorgen voor haarscherpe gesprekken, zelfs op winderige dagen. Met een indrukwekkende batterijduur van 32 uur en een IP54-classificatie ben je verzekerd van langdurig en zorgeloos plezier.
De JBL Soundgear Clips - Zwart Open-ear maakt gebruik van een strategisch geplaatste driver die geluid naar binnen richt, waardoor er vrijwel geen audio naar buiten lekt. Dit betekent dat jij ongestoord van je muziek kunt genieten terwijl je gesprekken en omgevingsgeluiden helder blijft horen, ideaal voor gebruik op kantoor of onderweg.
De 11 mm dynamische driver in de JBL Soundgear Clips - Zwart Open-ear levert een soepel en vol geluid met diepe, vervormingsvrije bassen. De Adaptive Bass Boost past zich automatisch aan je luisteromgeving aan, zodat je altijd een meeslepende audio-ervaring krijgt zonder dat anderen meeluisteren.
Het zachte, flexibele materiaal en de memory wire haak van de JBL Soundgear Clips - Zwart zorgen voor een perfecte pasvorm die de hele dag blijft zitten zonder te knellen. Dankzij de IP54-classificatie zijn ze bestand tegen zweet en regen, waardoor je ze met vertrouwen kunt gebruiken tijdens het sporten of in wisselvallig weer.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 1920 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Signaalbereik | 10 meter |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSNDGEARCLBLK |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
|---|---|
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130027895 |
|---|---|
| Gewicht | 0.05kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Soundgear Clips - Zwart open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Soundgear Clips - Zwart hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..