Deze JBL Sense Pro - Grijs biedt een unieke open-ear ervaring met ruimtelijk geluid, een indrukwekkende batterijduur van 38 uur, en kristalheldere gesprekken dankzij AI-gestuurde ruisonderdrukking, terwijl je volledig verbonden blijft met je omgeving.
De JBL Sense Pro - Grijs Open-ear zit in de ronding van je oor in plaats van in de gehoorgang, waardoor je omgevingsgeluiden blijft horen terwijl je geniet van rijke muziek. Tegelijkertijd zorgt JBL Spatial Sound voor een meeslepende, driedimensionale audio-ervaring die je volledig omringt, zonder dat anderen meeluisteren, zelfs niet in drukke ruimtes zoals de metro.
Geniet van studiokwaliteit met Hi-Res Audio Wireless via LDAC, dat drie keer meer data verzendt dan standaard Bluetooth voor indrukwekkend 24-bits geluid. Het slimme basversterkingsalgoritme past de lage tonen dynamisch aan op basis van je volumeniveau, zodat je altijd een helder, diep en vervormingsvrij geluid ervaart, ongeacht hoe hard je luistert.
De JBL Sense Pro - Grijs is uitgerust met twee beamforming-microfoons per oor die je stem nauwkeurig oppikken, terwijl een AI-algoritme omgevingsgeluiden wegfiltert. De Voice Pickup Sensor detecteert trillingen en werkt samen met het microfoonsysteem om spraakhelderheid te verbeteren, zelfs op winderige dagen, zodat je gesprekken altijd luid en duidelijk overkomen in de meest uitdagende omgevingen.
Het metalen scharnier is niet alleen stijlvol, maar ook volledig verstelbaar voor een optimale audioweergave, ongeacht de vorm van je oren. De premium oorhaak is gemaakt van superzachte vloeibare siliconen met een dunne interne draad die zich aanpast aan je hoofd, terwijl de titaniumlegering zorgt voor een stabiele pasvorm die niet verschuift, ideaal voor langdurig dragen zonder ongemak.
| Type | Open-ear |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 40000 Hz |
| Gebruikstijd | 2280 minuten |
| Kleur | Grijs |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Gebruikstijd | 2280 minuten |
| Onderdrukking omgevingsgeluid | Nee |
| Type hoofdtelefoon | Open-ear |
|---|---|
| Opvouwbaar | Nee |
| Typenummer | JBLSENSEPROGRY |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 40.000 Hz |
|---|---|
| Equalizer via app | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Touchpad oorschelp | Ja |
|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth |
|---|---|
| Multipoint Pairing | Ja |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Basiskleur | Grijs |
|---|
| IP-certificering | IP54 |
|---|
| EAN nummer | 1200130027789 |
|---|---|
| Gewicht | 0.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Sense Pro - Grijs open-ear hoofdtelefoon wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Sense Pro - Grijs hoofdtelefoon. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..