Deze JBL Grip - Squad combineert krachtig JBL Pro-geluid, een robuust IP68-ontwerp en aanpasbaar sfeerlicht voor een meeslepende luisterervaring, waar je ook bent.
De JBL Grip - Squad is compact genoeg om in één hand te houden, maar levert een indrukwekkend geluid dankzij de JBL Pro Sound-technologie. Met AI Sound Boost analyseert de speaker muziek in realtime en optimaliseert de output via een slim algoritme, wat resulteert in vollere bassen en heldere hoge tonen met minimale vervorming. Hierdoor geniet je van professionele audiokwaliteit, of je nu traint of ontspant op het strand.
De ('JBL Grip - Squad draadloze luidspreker') biedt tot 12 uur afspeeltijd op een enkele lading, met nog eens 2 extra uren via Playtime Boost wanneer de sfeer te goed is om te stoppen. Het IP68-gecertificeerde ontwerp maakt hem volledig water- en stofdicht, terwijl de valbestendige constructie een harde val op beton overleeft. Dit betekent dat je de speaker overal mee naartoe kunt nemen, van feestjes tot avontuurlijke uitstapjes, zonder zorgen over schade.
Het achterpaneel van de JBL Grip - Squad is voorzien van geïntegreerde sfeerverlichting met unieke thema's en kleuropties, die je eenvoudig aanpast via de bedieningsknop of de JBL Portable-app. Daarnaast kun je met Auracast twee speakers in stereo koppelen of eindeloos veel compatibele modellen toevoegen voor een meeslepende surround sound-ervaring. Of je nu alleen chillt of met een groep, de speaker past zich moeiteloos aan jouw stemming en situatie aan.
| Frequentiebereik | 70 - 20.000 Hz |
|---|---|
| Smart speaker | Nee |
| Multiroom audio | Ja |
| Kleur | Camouflage |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Portable | Ja |
| Gebruiksduur | 14 uur |
| Waterdicht | Ja |
| Multiroom audio | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type audio apparatuur | Speaker |
| Typenummer | JBLGRIPSQUAD |
| Aux-ingang | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| WiFi | Nee |
| Basiskleur | Camouflage |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Nee |
|---|---|
| Internet | Internet browser |
| Frequentiebereik | 70 - 20.000 Hz |
|---|
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 16 W |
|---|
| EAN nummer | 1200130024894 |
|---|---|
| Gewicht | 0.39kg |
| Afmeting (HxBxD) | 15.25cm x 6.40cm x 6.52cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Grip - Squad draadloze luidspreker wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Grip - Squad luidspreker. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..