Deze JBL Grip - Rood is een robuuste, draadloze luidspreker die krachtig JBL Pro-geluid, een uniek sfeerlicht en een ongeëvenaarde IP68-classificatie combineert in een compact en valbestendig ontwerp.
De ('JBL Grip - Rood draadloze luidspreker') beschikt over een geavanceerd JBL Pro Sound-systeem dat, ondanks zijn compacte formaat, indrukwekkende bassen en heldere hoge tonen levert. Met AI Sound Boost analyseert de speaker de muziek in realtime en past een algoritme de output aan voor een voller geluid met minimale vervorming, waardoor je altijd van een professionele luisterervaring geniet, of je nu binnen of buiten bent.
Het achterpaneel van de JBL Grip - Rood is uitgerust met geïntegreerde sfeerverlichting die unieke thema's en kleuropties biedt, zodat je de sfeer kunt afstemmen op je stemming via de handige bedieningsknop of de JBL Portable-app. Daarnaast is de speaker gebouwd om alles aan te kunnen: met een toonaangevende IP68-classificatie is hij volledig water- en stofdicht, en het valbestendige ontwerp zorgt ervoor dat hij een harde val op beton overleeft, perfect voor feestjes en avonturen.
Deze draadloze luidspreker biedt tot 14 uur afspeeltijd op een enkele lading, met Playtime Boost die nog eens 2 uur extra levert wanneer de sfeer te goed is om te stoppen. Dankzij Auracast kun je twee JBL Grip-luidsprekers in stereo koppelen voor direct surround sound, of nog meer compatibele speakers toevoegen voor een ultieme geluidservaring, waardoor de JBL Grip - Rood net zo flexibel is als jouw levensstijl.
| Frequentiebereik | 70 - 20.000 Hz |
|---|---|
| Smart speaker | Nee |
| Multiroom audio | Ja |
| Kleur | Rood |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Portable | Ja |
| Gebruiksduur | 14 uur |
| Waterdicht | Ja |
| Multiroom audio | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type audio apparatuur | Speaker |
| Typenummer | JBLGRIPRED |
| Aux-ingang | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| WiFi | Nee |
| Basiskleur | Rood |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Nee |
|---|---|
| Internet | Internet browser |
| Frequentiebereik | 70 - 20.000 Hz |
|---|
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 16 W |
|---|
| EAN nummer | 1200130024863 |
|---|---|
| Gewicht | 0.39kg |
| Afmeting (HxBxD) | 15.25cm x 6.40cm x 6.52cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Grip - Rood draadloze luidspreker wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Grip - Rood luidspreker. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..