Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze JBL Grip - Roze is een compacte krachtpatser die overal mee naartoe gaat. Met een IP68-classificatie is hij volledig water- en stofdicht, terwijl het valbestendige ontwerp een harde val op beton overleeft. Het professionele JBL Pro-geluid levert krachtige bassen en kristalheldere hoge tonen, versterkt door AI Sound Boost voor minimale vervorming. Daarnaast biedt hij tot 14 uur afspeeltijd met Playtime Boost en creëert het ingebouwde sfeerlicht op het achterpaneel de perfecte ambiance voor elk moment.
De JBL Grip - Roze draadloze luidspreker combineert een klein formaat met indrukwekkende prestaties. De AI Sound Boost analyseert muziek in realtime en optimaliseert de output via een algoritme, wat resulteert in een voller geluid met minder vervorming. Dit betekent dat je zelfs op luide volumes geniet van heldere hoge tonen en diepe bassen, ideaal voor zowel een mindful ochtendritje als een spontaan feestje.
Het ingebouwde sfeerlicht op het achterpaneel van de JBL Grip - Roze past zich aan elk moment aan, met unieke thema's en kleuropties die je via de JBL Portable-app kunt aanpassen. Gebruik de handige bedieningsknop op het zijpaneel om te schakelen tussen lichtthema's, zodat de sfeer altijd goed is. Daarnaast kun je met Auracast twee Grips in stereo koppelen of meerdere compatibele speakers aansluiten voor een ultieme geluidservaring, of je nu alleen chillt of met de hele groep swingt.
| Frequentiebereik | 70 - 20.000 Hz |
|---|---|
| Smart speaker | Nee |
| Multiroom audio | Ja |
| Kleur | Roze |
| Draadloos | Ja |
|---|---|
| Portable | Ja |
| Gebruiksduur | 14 uur |
| Waterdicht | Ja |
| Multiroom audio | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Type audio apparatuur | Speaker |
| Typenummer | JBLGRIPPIK |
| Aux-ingang | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| WiFi | Nee |
| Basiskleur | Roze |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Nee |
|---|---|
| Internet | Internet browser |
| Frequentiebereik | 70 - 20.000 Hz |
|---|
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 16 W |
|---|
| EAN nummer | 1200130025761 |
|---|---|
| Gewicht | 0.39kg |
| Afmeting (HxBxD) | 15.25cm x 6.40cm x 6.52cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze JBL Grip - Roze draadloze luidspreker wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van JBL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
JBL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over JBL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de JBL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw JBL Grip - Roze luidspreker. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..