Deze ETNA AKV6178IZWA combineert een ruime inhoud van 519 liter, stille werking met 37 dB(A), No Frost-technologie en een energiezuinige invertercompressor voor optimaal gebruiksgemak en een moderne uitstraling in elke keuken.
De ('Etna AKV6178IZWA amerikaanse koelkast') maakt gebruik van No Frost Plus, wat ijsvorming in het vriesgedeelte voorkomt en ontdooien overbodig maakt. In combinatie met MultiFlow 360 luchtcirculatie wordt koude lucht gelijkmatig door het koel- en vriesgedeelte verdeeld, waardoor al je etenswaren langer vers blijven en de temperatuur stabiel blijft.
De ETNA AKV6178IZWA is uitgerust met een stille efficiënte invertercompressor die het geluidsniveau beperkt tot 37 dB(A). Deze technologie past het vermogen aan op basis van de koelbehoefte, wat resulteert in een laag energieverbruik met energielabel C. Hierdoor geniet je van een stille werking zonder in te leveren op prestaties, ideaal voor open keukens.
Het LED-display op de deur van de ('Etna AKV6178IZWA amerikaanse koelkast') biedt direct inzicht in de temperatuurinstellingen van zowel het koel- als vriesgedeelte, zonder dat je de deuren hoeft te openen. Dankzij de snelvriesfunctie, eco modus, vakantiemodus en kinderslot pas je de werking eenvoudig aan jouw dagelijkse behoeften aan, wat bijdraagt aan meer gebruiksgemak en energiebesparing.
| Aantal vrieslades | 2 |
|---|---|
| No Frost | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Type koelkast | Amerikaans |
|---|---|
| Vriesgedeelte | Links |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Typenummer | AKV6178IZWA |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Netto inhoud koelgedeelte | 347 liter |
|---|---|
| Netto inhoud totaal | 528 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 181 liter |
| Superkoelen | Ja |
|---|---|
| Supervriezen | Ja |
| Low Frost | Nee |
|---|---|
| No Frost | Ja |
| Soft-Close | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Temperatuur vriezer instelbaar | Ja |
|---|---|
| Regelbare luchtvochtigheid | Nee |
| Lengte aansluitsnoer | 2 meter |
|---|
| Klimaatklasse | SN-T |
|---|---|
| Scharnieren verwisselbaar | Nee |
| Basiskleur | Zwart |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 deuren |
| Aantal vershoudlades | 2 |
|---|---|
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 4 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 5 uur |
| Invriesvermogen in 24 uur | 10 kg/24u |
| Dooiwater afvoer | Ja |
| IJsblokjes-automaat | Ja |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Waterdispenser | Ja |
| Steraanduiding | 4**** |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Lamptype | LED |
| Energieverbruik per jaar | 199 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
|---|---|
| Alarmsignaal bij storing | Ja |
| Flessenrooster | Nee |
|---|
| Energielabel | C |
|---|---|
| EAN nummer | 8715393415028 |
| Gewicht | 93.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 178.60cm x 97.50cm x 67.90cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Etna AKV6178IZWA amerikaanse koelkast wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Etna. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Etna legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Etna producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Etna fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Etna AKV6178IZWA koelkast. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..