Met de ETNA AKV6178IRVS haal je een luxe Amerikaanse koelkast in huis die royale capaciteit combineert met een professionele RVS uitstraling en hoog gebruiksgemak. De roestvrijstalen afwerking geeft deze side-by-side koelkast een tijdloos en krachtig karakter, terwijl de stevige metalen handgrepen zorgen voor een solide en comfortabele bediening. Dankzij de moderne invertercompressor en energielabel C levert het apparaat sterke prestaties met een efficiënt energieverbruik en een stille werking van slechts 37 dB(A). Bovendien geniet je met de geïntegreerde ijs- en waterdispenser altijd van gekoeld water, ijsblokjes of crushed ice, zonder dat er een vaste wateraansluiting nodig is.
De ('Etna AKV6178IRVS amerikaanse koelkast') is uitgerust met No-Frost Plus, waardoor het vriesgedeelte volledig ijsvrij blijft en handmatig ontdooien verleden tijd is. Deze technologie voorkomt ook condensvorming in het koelgedeelte, wat de levensduur van je producten verlengt. In combinatie met MultiFlow 360 luchtcirculatie wordt de koude lucht gelijkmatig door beide compartimenten verdeeld, zodat al je boodschappen langer vers blijven en er geen temperatuurverschillen ontstaan.
De ETNA AKV6178IRVS beschikt over een moderne invertercompressor die het koelvermogen aanpast aan de actuele behoefte. Dit resulteert in een energiezuinig verbruik met energielabel C en een uitzonderlijk stille werking van slechts 37 dB(A). Voor jou betekent dit lagere energiekosten en een koelkast die nauwelijks hoorbaar is, zelfs in een open keuken. Daarnaast biedt de compressor extra functies zoals een eco modus voor optimale efficiëntie en een vakantiemodus om energie te besparen wanneer je niet thuis bent.
Op de buitenzijde van de linker deur van de ('Etna AKV6178IRVS amerikaanse koelkast') bevindt zich een overzichtelijk LED-bedieningspaneel. Hiermee heb je direct inzicht in de temperaturen van zowel het koel- als het vriesgedeelte en pas je deze eenvoudig aan zonder de deuren te openen. Het display biedt ook toegang tot de snelvriesfunctie, waarmee verse producten extra snel worden ingevroren, en het kinderslot voor extra veiligheid in gezinnen met kinderen.
Het koelgedeelte aan de rechterzijde van de ETNA AKV6178IRVS biedt een ruime netto inhoud van 347 liter en is flexibel in te richten. Vijf legplateaus van veiligheidsglas, waarvan vier verstelbaar zijn, maken het eenvoudig om de indeling aan te passen aan jouw boodschappen. De heldere LED-verlichting zorgt voor optimaal zicht in het volledige compartiment, terwijl het vriesgedeelte links met 181 liter netto inhoud voldoende ruimte biedt voor diepvriesproducten. Dankzij de FastFreeze-functie blijven smaak en voedingswaarden van verse producten optimaal behouden.
| Aantal vrieslades | 2 |
|---|---|
| No Frost | Ja |
| Kleur | RVS |
| Type koelkast | Amerikaans |
|---|---|
| Vriesgedeelte | Links |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Typenummer | AKV6178IRVS |
| Gebruik | Huishoudelijk |
| Netto inhoud koelgedeelte | 347 liter |
|---|---|
| Netto inhoud totaal | 347 liter |
| Materiaal van de plateaus | Veiligheidsglas |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 181 liter |
| Superkoelen | Ja |
|---|---|
| Supervriezen | Ja |
| Low Frost | Nee |
|---|---|
| No Frost | Ja |
| Soft-Close | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Temperatuur vriezer instelbaar | Ja |
|---|
| Lengte aansluitsnoer | 2 meter |
|---|
| Klimaatklasse | SN-T |
|---|---|
| Scharnieren verwisselbaar | Nee |
| Basiskleur | RVS |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 deuren |
| Aantal vershoudlades | 2 |
|---|---|
| Afzonderlijke koelsystemen | Ja |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 4 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 5 uur |
| Invriesvermogen in 24 uur | 10 kg/24u |
| Dooiwater afvoer | Ja |
| IJsblokjes-automaat | Ja |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Waterdispenser | Ja |
| Steraanduiding | 4**** |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Lamptype | LED |
| Energieverbruik per jaar | 199 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Alarmsignaal open deur | Ja |
|---|---|
| Alarmsignaal bij storing | Ja |
| Flessenrooster | Nee |
|---|
| Energielabel | C |
|---|---|
| EAN nummer | 8715393415011 |
| Gewicht | 93.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 178.60cm x 91.10cm x 61.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Etna AKV6178IRVS amerikaanse koelkast wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Etna. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Etna legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Etna producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Etna fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Etna AKV6178IRVS koelkast. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..