Deze LG GSGV80EPLD is een stijlvolle Amerikaanse koelkast die indruk maakt met een ruime netto inhoud van 628 liter, een innovatieve InstaView-technologie, een efficiënte DoorCooling+ en een water- en ijsdispenser zonder dat er een waterleiding nodig is.
De InstaView-technologie van de LG GSGV80EPLD werkt door een speciaal verlicht glaspaneel dat na twee tikken oplicht, zodat u snel de inhoud van de koelkast kunt zien. Dit voorkomt dat u de deur onnodig opent, wat energie bespaart en de koude lucht binnenhoudt, waardoor uw etenswaren langer vers blijven.
DoorCooling+ in de LG GSGV80EPLD gebruikt extra ventilatieopeningen aan de zijkant van de koelkast om koude lucht gelijkmatig en snel te verspreiden. Hierdoor worden drankjes sneller gekoeld en blijft voedsel overal even vers. Tegelijkertijd zorgt de FRESHBalancer voor een optimale vochtigheid in de groentelade, wat de houdbaarheid van fruit en groenten aanzienlijk verlengt.
De Inverter Linear Compressor in de LG GSGV80EPLD vermindert wrijvingspunten door een lineaire beweging in plaats van een draaiende motor, wat leidt tot minder energieverbruik en stillere werking. Dit systeem biedt niet alleen betere koelprestaties, maar gaat ook langer mee dankzij de 10 jaar onderdelengarantie, wat u op de lange termijn kosten bespaart.
| Afmeting HxBxD | 179x92x74 cm |
|---|---|
| Geluidsniveau | Zeer stil - 35 dB |
| Inhoud | 416 l koelen + 219 l vriezen |
| Watertoevoer | Op waterleiding |
| No Frost | Ja |
| Wateraansluiting | Ja |
|---|
| Type Amerikaanse koelkast | Side by side |
|---|---|
| Type koelkast | Amerikaanse koelkast |
| Plaatsing apparaat | Vrijstaand |
| Netto inhoud koelgedeelte | 416 liter |
|---|---|
| Netto inhoud totaal | 635 liter |
| Materiaal van de plateaus | Glas |
| Netto inhoud vriesgedeelte | 219 liter |
| Waterreservoir | Nee |
| IJscrushfunctie | Ja |
|---|---|
| Superkoelen | Ja |
| Supervriezen | Ja |
| Anti-Fingerprint | Ja |
|---|---|
| Low Frost | Nee |
| Door-in-door | Nee |
| No Frost | Ja |
| Vershoudlade groente en fruit | Ja |
| Vershoudlade vlees en vis | Nee |
| Soft-Close | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Smart bediening | Ja |
|---|
| Watertoevoer | Op waterleiding |
|---|---|
| Aansluitstekker meegeleverd | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Model vaatwasser | Nofrost |
|---|---|
| Aantal draagplateaus in vriesgedeelte | 4 |
| Aantal deurvakken | 4 |
| Aantal compressoren | 1 |
| Aantal draagplateaus in koelgedeelte | 4 |
| Aantal vrieslades | 2 |
| Aantal groentelades | 2 |
| Aantal verstelbare draagplateaus in koelgedeelte | 3 |
| IJsblokjes-automaat | Ja |
| Ontdooisysteem koelkast | Ja |
| Steraanduiding | 4 |
| BigBox-diepvrieslade | Nee |
| Energieverbruik per jaar | 280 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Bruto gewicht | 144.0 kg |
|---|
| Wijnregister | Nee |
|---|---|
| Eierrekje | Ja |
| Flessenrooster | Ja |
| Stelpoten | Ja |
| Energielabel | D |
|---|---|
| EAN nummer | 8806084296252 |
| Afmeting (HxBxD) | 179.00cm x 91.30cm x 73.50cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG GSGV80EPLD amerikaanse koelkast wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG GSGV80EPLD koelkast. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..