Deze TCL 65QLED780L QLED (2026) combineert een indrukwekkend HVA-paneel met Quantum Dot-technologie, een krachtige AiPQ-processor en Game Master voor een vloeiende, kleurrijke kijkervaring, ideaal voor films, sport en gaming.
De TCL QLED 65QLED780L (2026) QLED televisie maakt gebruik van Quantum Crystal-technologie om een breed kleurenspectrum te produceren, terwijl het HVA-paneel diepere zwarttinten en scherpere details levert. Dit resulteert in een gebalanceerd contrast en levendige beelden, waardoor elke scène er rijker en levensechter uitziet, of je nu een film kijkt of een serie bingewatcht.
Aangedreven door de AiPQ-processor past de TCL 65QLED780L QLED (2026) automatisch kleur, contrast en helderheid aan in realtime, wat zorgt voor een scherp en dynamisch beeld. Dankzij de Game Master-functie geniet je van vloeiende, responsieve gameplay met directe toegang tot instellingen, ideaal voor snelle actiespellen. Daarnaast biedt Dolby Vision helderdere highlights en diepere schaduwen, wat elke scène filmischer maakt.
Met Google TV en ingebouwde Google Assistant krijg je eenvoudig toegang tot je favoriete content via handsfree spraakbediening. Het ONKYO 2.1 Hi-Fi-systeem levert heldere details en diepe bassen, terwijl DTS Virtual:X zorgt voor meeslepend 3D-geluid dat de kamer vult zonder extra luidsprekers. Dit maakt de TCL 65QLED780L QLED (2026) perfect voor een meeslepende thuisbioscoopervaring.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Maart |
| Typenummer | 65QLED780L |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
Audio | |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Google Assistent |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 1000 uur | 84 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 150 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 83.1 cm |
| Breedte zonder standaard | 144.4 cm |
| Diepte zonder standaard | 6.95 cm |
| Gewicht zonder standaard | 15.8 kg |
| Hoogte met standaard | 89.3 cm |
| Breedte met standaard | 144.4 cm |
| Diepte met standaard | 32 cm |
| Gewicht met standaard | 16 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 300 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | E |
| EAN nummer | 5901292531409 |
| Gewicht | 16.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 89.30cm x 144.40cm x 32.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL QLED 65QLED780L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 65QLED780L QLED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..