Deze Hisense 50A59S (2026) is een 50-inch QLED televisie die indrukwekkende beeldkwaliteit, meeslepend Dolby Atmos-geluid en een gebruiksvriendelijk VIDAA smart platform combineert voor een complete thuisbioscoopervaring.
De Hisense QLED 50A59S (2026) QLED televisie gebruikt Hi-QLED Colour om elk beeld te voorzien van heldere, realistische kleuren, van subtiele pasteltinten tot uitgesproken tinten. Met ondersteuning voor HDR10+ en Dolby Vision worden diepe zwarttinten en heldere wittinten versterkt, waardoor silhouetten en highlights duidelijk naar voren komen en je elke scène ervaart met de intensiteit zoals bedoeld.
Stap in een nieuwe wereld van geluid met Dolby Atmos, dat bewegend geluid door de hele ruimte laat stromen, zelfs boven je, voor een buitengewone entertainmentbeleving. Tegelijkertijd zorgt de Game Mode van de Hisense 50A59S (2026) ervoor dat inputvertraging wordt verlaagd tot 16 ms, zodat je met precisie en in realtime kunt reageren tijdens het gamen, wat elke milliseconde telt voor de overwinning.
Het VIDAA smart platform gebruikt AI om je entertainment te personaliseren, zodat je direct kunt streamen zonder wachttijd of gedoe. Daarnaast biedt de verstelbare voet de mogelijkheid om het scherm circa 8 graden achterover te kantelen als monitor of recht te positioneren voor televisie, wat nekklachten helpt voorkomen en een rustiger design met optimaal kijkcomfort garandeert, ongeacht het gebruik.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 50 inch (127 cm) |
| Beeldkwaliteit | Full HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Maart |
| Typenummer | 50A59S |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 50 inch (127 cm) |
| Beeldkwaliteit | Full HD |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10 |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 50 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nee |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | VIDAA |
Audio | |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Nee |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Nee |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 1.4 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay 2 |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 1000 uur | 50 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 73 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 65.5 cm |
| Breedte zonder standaard | 111.1 cm |
| Diepte zonder standaard | 7.2 cm |
| Hoogte met standaard | 68.8 cm |
| Breedte met standaard | 111.1 cm |
| Diepte met standaard | 24.7 cm |
| Gewicht met standaard | 7.5 kg |
| VESA wandmontage | 200 x 400 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 16 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | E |
| EAN nummer | 6942351429816 |
| Gewicht | 7.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 68.80cm x 111.10cm x 24.70cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Hisense QLED 50A59S (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Hisense. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Hisense legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Hisense producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Hisense fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Hisense 50A59S (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..