Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens WZMPF10 microplastic filter beschermt het milieu door microvezels te filteren, biedt universele compatibiliteit met vrijwel elke wasmachine, garandeert eenvoudige installatie zonder gereedschap en zorgt voor minimaal onderhoud dankzij een zelfreinigend systeem zonder verbruiksartikelen.
Het filter is ontworpen om eenvoudig op de afvoerslang van bijna elke wasmachine of was-droogcombinatie te worden aangesloten, waardoor u direct duurzamer kunt wassen zonder uw bestaande apparaat te hoeven vervangen en het milieu beschermt tegen plastic vezelvervuiling.
Het innovatieve ontwerp maakt gebruik van de waterstroom tijdens de afvoer om het filter schoon te spoelen, wat resulteert in een gebruikersvoordeel van automatisch onderhoud zonder dat u cartridges of filterzakken hoeft te vervangen, wat tijd en geld bespaart.
De flexibele installatie vereist geen gereedschap of technische kennis, terwijl het legen van het opgevangen residu moeiteloos gaat via een afneembare opvangbak, zodat u eenvoudig voor een langere levensduur van het filter en optimale prestaties kunt zorgen.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Microplastic filter |
|---|---|
| Kleur | Wit, Zwart |
| Bedoeld voor | Wasmachine, Was-droogcombinatie |
Design | |
| Basiskleur | Wit, Zwart |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens wasmachines, Siemens was-droogcombinaties |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 180 mm |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 250 mm |
| Bruto gewicht | 4.560 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 470 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 280 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003969656 |
| Gewicht | 3.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 18.00cm x 16.50cm x 36.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Siemens WZMPF10 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens WZMPF10 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..