Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Siemens WZDP40D Verhoger voor drogers met lade biedt een praktische en ruimtebesparende oplossing door uw wasdroger op een comfortabele werkhoogte te brengen, voorziet in extra opbergruimte via een diepe uittrekbare lade en garandeert een stabiele en veilige basis dankzij zijn robuuste constructie en groot draagvlak.
De verhoger tilt uw wasdroger met 57 centimeter omhoog, waardoor u de deur en het filter moeiteloos kunt bereiken zonder te hoeven bukken. Deze technische aanpassing transformeert het gebruik van uw apparaat naar een comfortabelere ervaring en helpt belasting op uw rug te voorkomen tijdens het dagelijks laden en lossen van de was.
Onder de droger bevindt zich een ruim opbergvak op glijders, dat soepel en volledig uitgetrokken kan worden. Dit slimme ontwerp benut de anders ongebruikte ruimte optimaal en biedt direct toegang tot wasmiddelen, wasverzachters of andere accessoires, waardoor alles netjes en georganiseerd binnen handbereik blijft.
Met zijn afmetingen van 60 cm breed en 40 cm diep vormt het voetstuk een solide fundering voor de meeste vrijstaande drogers. De stevige constructie en het grote contactoppervlak zorgen voor een wiegvrije plaatsing en maximale stabiliteit, essentieel voor de veilige werking van uw apparaat tijdens de vaak trillende centrifuges.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Wasdroger verhoger |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Bedoeld voor | Wasdroger |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Siemens |
| Compatibele producten | Siemens wasdrogers |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 400 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 620 mm |
| Bruto gewicht | 20.000 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 635 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 430 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242003991527 |
| Gewicht | 16.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 40.00cm x 60.00cm x 57.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Siemens WZDP40D geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Siemens WZDP40D wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Siemens. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Siemens hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Siemens Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Siemens producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Siemens Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..