Deze Samsung The Frame 43LS03HE (2026) combineert een 43-inch QLED-scherm met 4K UHD-resolutie, een matte anti-reflectielaag, Art Mode voor kunstweergave en een aanpasbaar frame, zodat hij naadloos opgaat in uw interieur.
Het 43 inch QLED-scherm van de Samsung The Frame 43LS03H (2026) QLED televisie geeft beelden weer in 4K UHD-resolutie, waardoor details in films en series helder zichtbaar blijven. Quantum Dot-technologie zorgt voor nauwkeurige kleurweergave bij verschillende soorten content, wat het kijkplezier aanzienlijk verhoogt.
Het matte scherm van de Samsung The Frame 43LS03HE (2026) vermindert storende reflecties van daglicht of kunstlicht, waardoor het beeld altijd goed zichtbaar blijft. In Art Mode worden kunstwerken of eigen foto's getoond met een natuurlijke uitstraling, en de helderheid past zich aan de omgeving aan voor een rustig effect aan de muur.
Deze televisie is ontworpen om strak tegen de muur te hangen en op te gaan in het interieur. Met verwisselbare bezels pas je de uitstraling van de Samsung The Frame 43LS03H (2026) QLED televisie aan, waardoor hij meer het uiterlijk van een ingelijst kunstwerk krijgt. Samsung Vision AI ondersteunt slimme functies voor beeldoptimalisatie, zoeken en bediening, zodat je de tv eenvoudig gebruikt voor kijken, streamen en smart home-functies.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 43 inch (109 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | F-QE43LS03HEUX |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 43 inch (109 cm) |
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10+ |
| Anti reflecterend scherm | Ja |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nee |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 50 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Tizen |
Audio | |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Q-Symphony |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Bediening | SolarCell remote |
| Sleeptimer | Ja |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.0 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 71 kWh |
| Energieverbruik per 1000 uur | 51 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 108 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 55.78 cm |
| Breedte zonder standaard | 96.95 cm |
| Diepte zonder standaard | 2.75 cm |
| Gewicht zonder standaard | 8.4 kg |
| Hoogte met standaard | 59.33 cm |
| Breedte met standaard | 96.95 cm |
| Diepte met standaard | 18.4 cm |
| Gewicht met standaard | 8.6 kg |
| VESA wandmontage | 200 x 200 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | F |
| EAN nummer | 8806099242787 |
| Gewicht | 8.60kg |
| Afmeting (HxBxD) | 59.33cm x 96.95cm x 18.40cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Samsung The Frame 43LS03H (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Samsung. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Samsung legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Samsung producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Samsung fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Samsung The Frame 43LS03HE (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..