Deze Samsung 55" Mini LED 4K M82H (2026) combineert een verbluffende Mini LED-achtergrondverlichting met een krachtige NQ4 AI Gen2 Processor voor haarscherpe beelden, levensechte kleuren en een soepele game-ervaring, terwijl de Vision AI Companion zich aanpast aan jouw kijkgedrag.
De Samsung 55" Mini LED 4K M82H (2026) wordt aangedreven door de NQ4 AI Gen2 Processor, die gebruikmaakt van 20 neurale netwerken voor geavanceerde AI-upscaling. Deze processor analyseert elke scène en past het beeld aan op basis van omgevingslicht, zodat je altijd geniet van optimaal contrast en helderheid, ongeacht de bronkwaliteit.
De Samsung Mini LED 4K 55M82H (2026) QLED televisie gebruikt een geavanceerde fosfortechnologie voor een kleurbereik van bijna 95% DCI-P3, wat zorgt voor levensechte en pure kleuren. Color Booster Pro analyseert elke scène in real-time met een AI-model en versterkt de kleuren zonder overmatige verzadiging, waardoor je volledig wordt meegesleurd in films en series.
Gamers profiteren van de 4K@144Hz ondersteuning en vier HDMI 2.1-poorten op de Samsung 55" Mini LED 4K M82H (2026), wat zorgt voor extreem vloeiende beelden en minimale inputlag. Dankzij Cloud Gaming in de Smart Hub kun je direct gamen met alleen een internetverbinding en controller, zonder dat je een PC of console nodig hebt.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Nee |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Mei |
| Typenummer | UE55M82HAUXXN |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 55 inch (140 cm) |
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR, HDR10+ |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Tizen |
Audio | |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Q-Symphony |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Bediening | Afstandsbediening |
| Sleeptimer | Ja |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Nee |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 87 kWh |
| Energieverbruik per 1000 uur | 63 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 118 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 70.78 cm |
| Breedte zonder standaard | 122.46 cm |
| Diepte zonder standaard | 7.66 cm |
| Gewicht zonder standaard | 10 kg |
| Hoogte met standaard | 76 cm |
| Breedte met standaard | 122.46 cm |
| Diepte met standaard | 19.9 cm |
| Gewicht met standaard | 10.3 kg |
| VESA wandmontage | 200 x 200 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | E |
| EAN nummer | 8806099133849 |
| Gewicht | 10.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 76.00cm x 122.46cm x 19.90cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Samsung Mini LED 4K 55M82H (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Samsung. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Samsung legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Samsung producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Samsung fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Samsung 55" Mini LED 4K M82H (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..