Deze LG NANO 4K 98" NU900 (2026) combineert een verbluffend groot 98-inch 4K-scherm met geavanceerde AI-beeldverwerking, een meeslepende virtuele surroundervaring en het slimme webOS 26-platform voor eindeloos kijkplezier.
De LG NANO 4K 98NU900 (2026) LED televisie levert een 4K UHD-resolutie van 3840 x 2160 pixels, waardoor elk detail in films en sport haarscherp wordt weergegeven. De 7 AI Processor 4K Gen9 past realtime 4K Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping en AI HDR Remastering toe, wat zorgt voor een natuurlijke en levendige kijkervaring met optimaal contrast en helderheid.
Met Filmmaker Mode ervaar je films exact zoals de maker het bedoeld heeft, met natuurgetrouwe kleuren en originele beeldinstellingen zonder bewegingsinterpolatie. HDR10 en HLG voegen extra detail toe aan zowel lichte als donkere scènes, waardoor de LG NANO 4K 98" NU900 (2026) een realistische en meeslepende weergave biedt bij elke contentbron.
Deze televisie ondersteunt ALLM, VRR tot 60Hz en HGIG-modus, wat zorgt voor soepelere gameplay met lage inputvertraging en optimale HDR-weergave tijdens het gamen. Via het handige Game Dashboard pas je snel gaminginstellingen aan, terwijl AI Sound Pro een virtuele 9.1.2 surroundervaring creëert voor voller en ruimtelijker geluid, met Clear Voice Pro dat dialogen helder houdt.
| Type | LED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 98 inch (248 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | LED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 98NU900B6LB |
| Beelddiagonaal | 98 inch (248 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 98 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nee |
| 3D | Nee |
| Display technologie | LED |
| Beeldfrequentie | 120 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Audio |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 198 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 380 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 125.2 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 218.4 cm |
| Diepte zonder standaard | 7.45 cm |
| Gewicht zonder standaard | 47.2 kg |
| Hoogte met standaard | 130.4 cm |
| Breedte met standaard | 218.4 cm |
| Diepte met standaard | 43.2 cm |
| Gewicht met standaard | 50 kg |
| VESA wandmontage | 600 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | G |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096843246 |
| Gewicht | 50.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 130.40cm x 218.40cm x 43.20cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG NANO 4K 98NU900 (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG NANO 4K 98" NU900 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..