Deze LG MicroRGB 4K 75" B96 (2026) combineert baanbrekende MicroRGB-backlighttechnologie met een razendsnelle 165Hz verversingssnelheid voor een ongeëvenaarde kijk- en game-ervaring. Dankzij de 11 AI Processor Gen3 worden beelden realtime geoptimaliseerd, terwijl Dolby Atmos en AI Sound Pro je onderdompelen in een meeslepend 3D-geluidsveld. Met webOS 26 en uitgebreide smart-functies is dit toestel klaar voor de toekomst van entertainment, of je nu films kijkt, series bingt of de nieuwste games speelt.
De 4K MicroRGB-backlighttechnologie in de LG MicroRGB 4K 75MRGB96B9B (2026) LED televisie verdeelt het scherm in duizenden zones voor extreem nauwkeurige lichtcontrole. In combinatie met RGB Primary Color Ultra worden kleuren uitzonderlijk puur en breed weergegeven, wat resulteert in een levendig beeld met diepe schaduwen en intense highlights die je bij elke scène een bioscoopgevoel geven.
De krachtige 11 AI Processor 4K Gen3 in de LG MicroRGB 4K 75" B96 (2026) LED televisie analyseert beeld en geluid realtime met functies als AI Super Upscaling 4K en Dynamic Tone Mapping Ultra. Dit betekent dat elk beeld, van oude dvd's tot 4K-streams, wordt opgeschaald naar een haarscherp en realistisch niveau, terwijl AI Brightness Control het beeld automatisch aanpast aan het omgevingslicht voor een optimale kijkervaring.
Met een native 120Hz refresh rate die oploopt tot 165Hz VRR, ALLM en Game Optimizer is de LG MicroRGB 4K 75MRGB96B9B (2026) perfect voor competitieve gamers. Het 40W 2.2-kanaals audiosysteem met Dolby Atmos en AI Sound Pro creëert een virtuele 11.1.2 surround-ervaring, waardoor je niet alleen ziet maar ook hoort waar de vijand zich bevindt, wat de onderdompeling in elke game naar een hoger niveau tilt.
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 75MRGB96B9B |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 120 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent, Google Home |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Energieverbruik per 1000 uur | 107 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 240 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 96.3 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 167.3 cm |
| Diepte zonder standaard | 4.49 cm |
| Gewicht zonder standaard | 40.5 kg |
| Hoogte met standaard | 104 cm |
| Breedte met standaard | 167.3 cm |
| Diepte met standaard | 37 cm |
| Gewicht met standaard | 48.7 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096737446 |
| Gewicht | 48.70kg |
| Afmeting (HxBxD) | 104.00cm x 167.30cm x 37.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG MicroRGB 4K 75MRGB96B9B (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG MicroRGB 4K 75" B96 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..