Deze LG NANO 4K 75" NU900 (2026) tilt uw kijkervaring naar een hoger niveau met verbluffende 4K-beeldkwaliteit, een krachtige AI-processor en een scala aan slimme functies. Of u nu geniet van de nieuwste films, spannende sportwedstrijden of meeslepende games, dit toestel levert haarscherpe details en levensechte kleuren. Dankzij het strakke design en de geavanceerde webOS 26-interface past de televisie naadloos in elk modern interieur en biedt het eindeloos entertainment. Ervaar realtime optimalisaties en vloeiende gameplay, ondersteund door een indrukwekkend geluidssysteem dat u midden in de actie plaatst.
De 7 AI Processor 4K Gen9 in de LG NANO 4K 75" NU900 (2026) analyseert en optimaliseert elk beeld in realtime. Dankzij 4K Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping en AI HDR Remastering worden contrast, kleur en scherpte automatisch verbeterd, wat resulteert in een natuurlijke en levendige kijkervaring. In combinatie met Filmmaker Mode worden films weergegeven met originele beeldinstellingen en natuurgetrouwe kleuren, precies zoals de maker het bedoeld heeft, zodat u elke scène in de puurste vorm beleeft.
Voor gamers biedt de ('LG NANO 4K 75" NU900 (2026) LED televisie') ondersteuning voor ALLM, VRR tot 60Hz en HGIG-modus, wat zorgt voor soepelere gameplay met minimale inputvertraging. Via het handige Game Dashboard past u eenvoudig gaminginstellingen aan tijdens het spelen. Tegelijkertijd creëert het ingebouwde AI Sound Pro een virtuele 9.1.2 surroundervaring, terwijl Clear Voice Pro dialogen helder houdt, zelfs tijdens de meest actievolle scènes. Dit samenspel van beeld en geluid garandeert een complete en meeslepende entertainmentervaring.
| Type | LED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | LED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 75NU900B6LA |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nee |
| 3D | Nee |
| Display technologie | LED |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Audio |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.0 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 127 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 159 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 96.3 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 166.9 cm |
| Diepte zonder standaard | 7.21 cm |
| Gewicht zonder standaard | 22.1 kg |
| Hoogte met standaard | 102.6 cm |
| Breedte met standaard | 166.9 cm |
| Diepte met standaard | 36.1 cm |
| Gewicht met standaard | 22.5 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 300 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
|---|
| Energielabel | F |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096716168 |
| Gewicht | 22.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 102.60cm x 166.90cm x 36.10cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG NANO 4K 75NU900 (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG NANO 4K 75" NU900 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..