Deze LG NANO 4K 65" NU900 (2026) levert een adembenemende kijkervaring met haar verbluffende 4K-resolutie en geavanceerde Nano-kleurtechnologie. De intelligente 8 AI-processor optimaliseert elk beeld automatisch, waardoor films, series en sportwedstrijden er haarscherp en levensecht uitzien. Met een ruim 65-inch scherm dompel je jezelf volledig onder in de actie, terwijl de smart tv-functionaliteit je direct toegang geeft tot al je favoriete apps en streamingdiensten. Dit toestel combineert geavanceerde beeldtechnologie met gebruiksgemak voor een ongeëvenaarde thuisbioscoop.
De ('LG NANO 4K 65" NU900 (2026) LED televisie') maakt gebruik van geavanceerde Nano-kleurtechnologie, die ongewenste kleurverschuivingen filtert en zorgt voor een zuivere, consistente weergave. Hierdoor blijven kleurverschillen haarscherp zichtbaar en ogen beelden natuurlijker, of je nu een natuurdocumentaire of een animatiefilm kijkt. De 8 AI-processor analyseert elke scène en past helderheid, contrast en scherpte automatisch aan, zodat je zonder handmatige instellingen altijd een optimaal beeld hebt.
De ('LG NANO 4K 65NU900 (2026) LED televisie') beschikt over een 65-inch scherm met 4K-resolutie, waardoor details haarscherp worden weergegeven op een ruim beeldoppervlak. Dit formaat is ideaal voor filmavonden, het volgen van series of het kijken van live sport, omdat het een overzichtelijk en meeslepend beeld biedt. De smart tv-functionaliteit geeft je daarnaast eenvoudig toegang tot streamingdiensten, apps en live televisie, waardoor je moeiteloos schakelt tussen verschillende contentbronnen op één scherm.
| Type | LED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | LED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Introductiemaand | Februari |
| Typenummer | 65NU900B6LA |
| Beelddiagonaal | 65 inch (165 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | HDR10, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | Nee |
| 3D | Nee |
| Display technologie | LED |
| Beeldfrequentie | 60 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | WebOS |
| Audio Techniek | Dolby Audio |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | WOW Orchestra |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Magic Remote |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 3 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.0 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Apple Airplay, Apple Homekit (Siri), Google Assistent |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 100 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 152 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 83.8 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 144.7 cm |
| Diepte zonder standaard | 26.9 cm |
| Gewicht zonder standaard | 13.9 kg |
| Hoogte met standaard | 90.1 cm |
| Breedte met standaard | 144.7 cm |
| Diepte met standaard | 26.9 cm |
| Gewicht met standaard | 14.1 kg |
| VESA wandmontage | 300 x 200 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 20 W |
|---|
| Energielabel | F |
|---|---|
| EAN nummer | 8806096696286 |
| Gewicht | 14.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 90.10cm x 144.70cm x 26.90cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze LG NANO 4K 65NU900 (2026) LED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van LG. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
LG legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over LG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de LG fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw LG NANO 4K 65" NU900 (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..