Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DWB97DN60 wandafzuigkap combineert de allerbeste prestaties met intelligente bediening en een opvallend stil werkingsniveau. De krachtige en energiezuinige EcoSilence Drive motor zorgt voor een indrukwekkende afzuigcapaciteit tot wel 699 m³/u, terwijl het geluidsniveau laag blijft voor een aangename kookervaring. Dankzij de volledige Home Connect integratie bedien je de kap eenvoudig via de app op je smartphone, met je stem via spraakassistenten of automatisch via de Smart Hood functie die samenwerkt met je inductiekookplaat. De sfeervolle LED-verlichting is volledig dimbaar en je kunt de kleurtemperatuur eenvoudig aanpassen aan je persoonlijke voorkeur voor de perfecte keukenambiance. Het elegante glazen front met TouchControl bediening geeft de kap een strakke uitstraling en maakt reinigen bijzonder eenvoudig.
De koolborstelloze EcoSilence Drive motor technologie biedt een uitzonderlijk hoog rendement bij een laag energieverbruik en minimaliseert wrijving voor een opvallend stil werkniveau. Dit zorgt voor een comfortabele kookomgeving waar je rustig kunt converseren, zelfs wanneer de afzuigkap op de hoogste stand functioneert.
Met de Home Connect app bedien, controleer en personaliseer je alle instellingen van je afzuigkap op afstand vanaf je smartphone of tablet. De innovatieve Smart Hood functie ontvangt continu kookgegevens van je compatibele inductiekookplaat en past de ventilatorsnelheid hier volledig automatisch op aan voor optimale afzuiging zonder handmatige bediening.
De dimbare LED-verlichting met instelbare kleurtemperatuur stelt je in staat om de lichtkleur perfect af te stemmen op je stemming of de keukeninrichting. De SoftLight functie zorgt voor een geleidelijke overgang bij aan- en uitschakelen, wat de beleving versterkt en je ogen niet belast bij plotselinge lichtveranderingen.
Het strakke glazen front en de gecoate oppervlakken zijn speciaal ontworpen om minder gevoelig te zijn voor vingerafdrukken en eenvoudig af te nemen met een vochtige doek. De metalen vetfilters zijn volledig vaatwasserbestendig, wat het schoonmaakproces aanzienlijk versnelt en vereenvoudigt voor dagelijks gemak.
| Afzuigcapaciteit | 699 m3/uur, 399 m3/uur |
|---|---|
| Geluidsniveau | Stil - 56 dB |
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Kleur | Matzwart |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
|---|---|
| Plaatsing apparaat | Inbouw |
| Serie | Serie 6 |
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Typenummer | DWB97DN60 |
| Modellijn | Lijnmodel |
| Materiaal vetfilter | RVS |
|---|
| Besturing | Elektronisch |
|---|---|
| Display | Nee |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Aansluitwaarde | 115 W |
| Lengte afvoerslang | 63.5 cm |
| Lengte aansluitsnoer | 1.3 meter |
| Diameter luchtafvoeraansluiting | 15 cm |
| Positie luchtafvoeraansluiting | Bovenzijde |
| Type stekker | Schuko |
| Terugslagklep | Nee |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Motorloos | Ja |
| Totaal vermogen van de motoren | 115 |
| Afzuigsysteem | Luchtafvoersysteem, Recirculatiesysteem |
| Model afzuigkap | Schouwmodel plat |
|---|---|
| Basiskleur | Matzwart |
| Model wandmontage afzuigkap | Plat |
|---|---|
| Aantal lampen | 2 |
| Geschikt voor recirculatie | Ja |
| Koolstoffilter | Ja |
| Maximale afzuigcapaciteit | 399 m3/uur |
| Timer | Ja |
| Aantal vermogensstanden | 3 |
| Lamptype | LED |
| Ventilatorefficiëntieklasse | A |
|---|---|
| Vetfilterefficiëntieklasse | B |
| Geluidsniveau | 56 dB |
|---|
| Hoogte | 60 mm |
|---|---|
| Breedte | 898 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 580 mm |
| Bruto gewicht | 20.6 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 1020 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 690 mm |
| Energielabel | A++ |
|---|---|
| EAN nummer | 4242005530526 |
| Gewicht | 14.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 6.00cm x 89.80cm x 50.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DWB97DN60 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..