Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DWB95CC60 wandafzuigkap biedt superieure afzuigprestaties en een opmerkelijk stil werkende condensatormotor voor een aangename kookervaring. Met een indrukwekkende afzuigcapaciteit tot 594 m³/u verwijdert hij efficiënt kookluchtjes en dampen uit uw keuken. De energiezuinige LED-verlichting zorgt voor perfecte zichtbaarheid op het fornuis, terwijl de twee vaatwasserbestendige metalen vetfilters eenvoudig te onderhouden zijn. U kiest eenvoudig tussen luchtafvoer of recirculatiemodus, afgestemd op uw keukeninrichting, en bedient alles intuïtief via gevoelige druktoetsen.
De efficiënte condensatormotor levert een maximale afzuigcapaciteit van 594 m³ per uur, waardoor kookdampen en vetdeeltjes moeiteloos worden afgevoerd. Dankzij de drie zorgvuldig afgestemde vermogensstanden kiest u altijd de perfecte kracht voor elk gerecht, van een zacht pruttelend soepje tot een intensieve wokmaaltijd, terwijl het geluidsniveau beperkt blijft.
De robuuste metalen vetfilters zijn volledig vaatwasserbestendig, wat het maandelijkse schoonmaakproces aanzienlijk versnelt en vereenvoudigt. Bovendien zijn alle externe oppervlakken voorzien van een speciale coating die minder gevoelig is voor vingerafdrukken, zodat uw afzuigkap moeiteloos zijn strakke uiterlijk behoudt met minimale inspanning.
De twee energiezuinige LED-lampen produceren een helder en gelijkmatig licht van 265 lux met een aangename kleurtemperatuur, zodat u elke ingrediënt perfect kunt zien. De afzuigkap is geschikt voor zowel luchtafvoer als recirculatie met een optioneel geurfilter, wat maximale installatieflexibiliteit biedt voor elke keukenopstelling zonder concessies te doen aan de prestaties.
| Afzuigcapaciteit | 594 m3/uur |
|---|---|
| Geluidsniveau | Normaal - 67 dB |
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Kleur | Matzwart |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
|---|---|
| Plaatsing apparaat | Inbouw |
| Serie | Serie 4 |
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Typenummer | DWB95CC60 |
| Modellijn | Lijnmodel |
| Materiaal vetfilter | RVS |
|---|
| Besturing | Mechanisch |
|---|---|
| Display | Nee |
| Aansluitspanning | 220-240 V |
|---|---|
| Frequentie | 50 Hz |
| Aansluitwaarde | 200 W |
| Lengte afvoerslang | 63.5 cm |
| Lengte aansluitsnoer | 1.3 meter |
| Diameter luchtafvoeraansluiting | 12 cm |
| Positie luchtafvoeraansluiting | Bovenzijde |
| Type stekker | Schuko |
| Terugslagklep | Nee |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Motorloos | Ja |
| Totaal vermogen van de motoren | 200 |
| Afzuigsysteem | Luchtafvoersysteem, Recirculatiesysteem |
| Model afzuigkap | Schouwmodel plat |
|---|---|
| Basiskleur | Matzwart |
| Model wandmontage afzuigkap | Plat |
|---|---|
| Aantal lampen | 2 |
| Geschikt voor recirculatie | Ja |
| Koolstoffilter | Ja |
| Maximale afzuigcapaciteit | 594 m3/uur |
| Timer | Nee |
| Aantal vermogensstanden | 3 |
| Lamptype | LED |
| Intensief stand | Nee |
| Ventilatorefficiëntieklasse | B |
|---|---|
| Vetfilterefficiëntieklasse | B |
| Geluidsniveau | 67 dB |
|---|
| Hoogte | 60 mm |
|---|---|
| Breedte | 898 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 650 mm |
| Bruto gewicht | 17.4 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 670 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 580 mm |
| Energielabel | B |
|---|---|
| EAN nummer | 4242005504602 |
| Gewicht | 10.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 6.00cm x 89.80cm x 50.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DWB95CC60 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..