Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ1235 schachtverlenging biedt een professionele oplossing voor het naadloos verlengen van uw wandafzuigkap, met een maximale verlenging van 920 mm, compatibiliteit voor zowel luchtafvoer als recirculatiesystemen en een geïntegreerd ontwerp met recirculatieslots voor optimale ventilatieprestaties in uw keuken.
Met een totale lengte van 1500 millimeter stelt deze schachtverlenging u in staat de afstand tussen uw afzuigkap en het plafond of de afvoerschacht met maximaal 920 millimeter te overbruggen, wat zorgt voor een perfecte en strakke installatie ongeacht de specifieke hoogte van uw keukeninrichting.
Deze verlengingsschacht is speciaal ontworpen om naadloos te functioneren in zowel een luchtafvoersysteem naar buiten als een recirculatiesysteem met koolstoffilters, waardoor u volledige vrijheid heeft bij het kiezen of later wijzigen van het type ventilatie in uw huis zonder extra onderdelen nodig te hebben.
De ingenieuze integratie van recirculatieslots in het ontwerp zorgt voor een gelijkmatige en efficiënte verspreiding van de gezuiverde lucht terug de keuken in wanneer het recirculatiemodus wordt gebruikt, wat resulteert in een betere luchtkwaliteit en een stillere werking van het totale afzuigsysteem.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Schachtverlenging |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch wandschouwkappen |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 1500 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 320 mm |
| Bruto gewicht | 11.600 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 470 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 1710 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002503004 |
| Gewicht | 6.10kg |
| Afmeting (HxBxD) | 150.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch DHZ1235 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ1235 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..