Indien op voorraad bij leverancier
Indien op voorraad bij leverancier
Deze Bosch DHZ1246 schachtverlenging biedt een professionele oplossing voor het verlengen van uw eilandafzuigkap, maakt een maximale verlenging van 520 mm mogelijk en is geschikt voor zowel luchtafvoer- als recirculatiesystemen dankzij de geïntegreerde recirculatieslots.
Met een totale lengte van 1100 mm stelt deze schachtverlenging u in staat om de afzuigkap tot wel 520 mm te verlengen, wat zorgt voor een naadloze aansluiting op het plafond vanaf eilandkappen. Dit garandeert een esthetisch perfect eindresultaat zonder functioneel verlies, waardoor uw keuken een strakke en professionele uitstraling krijgt die volledig aan uw wensen voldoet.
Deze verlenging is voorzien van speciale recirculatieslots, waardoor hij niet alleen geschikt is voor traditionele luchtafvoer maar ook optimaal functioneert in een recirculatiesysteem. Deze technische veelzijdigheid biedt u als gebruiker maximale flexibiliteit bij de installatie, ongeacht de beschikbare afvoermogelijkheden in uw keuken, en zorgt altijd voor efficiënte luchtzuivering.
Voor een correcte montage dient u te beschikken over het bijbehorende frame van 500 mm, waarmee de schachtverlenging een stabiele en veilige constructie vormt. Deze robuuste opbouw zorgt ervoor dat het hele afzuigsysteem trillingsvrij en stil opereert, wat resulteert in een betrouwbare dagelijkse werking en een lange levensduur van uw afzuiginstallatie.
Beknopte specificaties | |
| Type accessoire | Schachtverlenging |
|---|---|
| Kleur | Roestvrij staal |
| Bedoeld voor | Afzuigkap |
Design | |
| Basiskleur | Roestvrij staal |
Accessoire eigenschappen | |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Compatibele producten | Bosch eilandschouwkappen |
Maten en gewicht | |
| Hoogte | 1100 mm |
| Breedte inclusief verpakking | 390 mm |
| Bruto gewicht | 9.700 kg |
| Diepte inclusief verpakking | 1190 mm |
| Hoogte inclusief verpakking | 520 mm |
Fysieke eigenschappen | |
| EAN nummer | 4242002634012 |
| Gewicht | 4.80kg |
| Afmeting (HxBxD) | 110.00cm x 0.00cm x 0.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
Controleer voordat u dit product besteld goed of deze Bosch DHZ1246 geschikt is voor uw machine. Bij twijfel kunt u altijd vrijblijvend contact met ons op nemen. Wij helpen u graag verder.
De service- en garantieafhandeling van de Bosch DHZ1246 wordt volledig door ons verzorgd. Wij zijn geautoriseerd servicepantner van Bosch. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Bosch hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de Bosch Service- Informatielijn elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over Bosch producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Bosch Home-Service. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..