Deze AEG DKE5650M combineert krachtige afzuiging met een stijlvol design voor een optimale kookervaring. Dankzij de geavanceerde ExtractionTech-technologie worden kookgeuren snel en efficiënt verwijderd, terwijl de energiezuinige LED-verlichting elk detail van uw gerechten verlicht. Het eenvoudig te reinigen vetfilter zorgt voor langdurige prestaties en een frisse keuken. Deze wandafzuigkap is de perfecte aanvulling voor iedere moderne keuken die streeft naar schone lucht en gebruiksgemak.
De ('AEG DKE5650M 5000 ExtractionTech wandafzuigkap') is uitgerust met een betrouwbare motor die kookgeuren effectief afvoert. Dit systeem zorgt voor een frisse en schone keukenomgeving, zodat u ongestoord kunt genieten van het koken. De technologie werkt continu en stil, wat bijdraagt aan een comfortabele kookervaring.
De ('AEG DKE5650M wandafzuigkap') beschikt over energiezuinige LED-verlichting die het volledige kookoppervlak verlicht. Hierdoor ziet u elk detail van uw maaltijdbereiding, van het sudderen van sauzen tot het garen van vlees. Dit verhoogt niet alleen de precisie, maar ook het plezier in de keuken.
Het betrouwbare vetfilter van de AEG DKE5650M is eenvoudig met de hand of in de vaatwasser te reinigen. Dit filter houdt de lucht fris en garandeert optimale prestaties van de afzuigkap. Regelmatig onderhoud verlengt de levensduur en zorgt dat u jarenlang kunt rekenen op een schone keuken.
| Nishoogte | 69 cm |
|---|---|
| Afzuigcapaciteit | 600 m3/uur |
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Kleur | RVS |
| Geschikt voor Smarthome | Nee |
|---|---|
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Typenummer | DKE5650M |
| Materiaal vetfilter | RVS |
|---|
| Display | Nee |
|---|
| Aansluitwaarde | 200 W |
|---|---|
| Lengte aansluitsnoer | 0.9 meter |
| Diameter luchtafvoeraansluiting | 15 cm |
| Positie luchtafvoeraansluiting | Bovenzijde |
| Type stekker | Schuko (2 polig) |
| Terugslagklep | Ja |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Motorloos | Ja |
| Afzuigsysteem | Luchtafvoersysteem, Recirculatiesysteem |
| Model afzuigkap | Schouwmodel schuin |
|---|---|
| Basiskleur | RVS |
| Model wandmontage afzuigkap | Schuin |
|---|---|
| Aantal lampen | 2 |
| Koolstoffilter | Ja |
| Maximale afzuigcapaciteit | 600 m3/uur |
| Timer | Nee |
| Aantal vermogensstanden | 3 |
| Lamptype | LED |
| Intensief stand | Nee |
| Ventilatorefficiëntieklasse | A |
|---|---|
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Geluidsniveau | 67 dB |
|---|
| Nishoogte | 69 cm |
|---|---|
| Nisbreedte | 60 cm |
| Energielabel | A |
|---|---|
| EAN nummer | 7333394157740 |
| Afmeting (HxBxD) | 24.00cm x 59.80cm x 45.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de AEG DKE5650M 5000 ExtractionTech kan door ons worden verzorgd. Wij eem geautoriseerde dealer van het merk AEG. Met deze werkwijze nemen wij tijdens de garantieperiode van de AEG DKE5650M 5000 ExtractionTech contact op met AEG voor de garantieafhandeling. U kunt ook een reparatieverzoek tijdens de garantieperiode zelf aanmelden bij AEG aanmelden met onderstaande link.
AEG hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de AEG elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over AEG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de AEG fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..