Deze AEG DKB6671HM is een geavanceerde wandafzuigkap die uw keukenervaring transformeert met naadloze connectiviteit en krachtige prestaties. De revolutionaire Hob2Hood-technologie koppelt de afzuigkap draadloos aan uw kookplaat, zodat de verlichting automatisch inschakelt en de ventilatorsnelheid zich aanpast aan uw kookintensiteit. Geniet van een geurvrije keuken zonder handmatige bediening, terwijl de stille Breeze-functie na het koken eventuele restgeuren filtert. Met de ExtractionTech Pro-motor en energiezuinige Pure Illumination LED-verlichting biedt deze kap uitzonderlijke frisheid en volledig zicht op uw kookoppervlak.
De Hob2Hood-technologie van de AEG DKB6671HM 6000 Hob2Hood wandafzuigkap maakt draadloos verbinding met uw kookplaat, waardoor de verlichting en ventilatorsnelheid automatisch worden geregeld op basis van uw kookinstellingen. Dit betekent dat u zich volledig kunt concentreren op het bereiden van heerlijke maaltijden, zonder zorgen over dampen of geuren. Na het koken neemt de Breeze-functie het over: deze verfrist de keukenlucht geruisloos door aanhoudende geurtjes weg te filteren, zodat u kunt ontspannen in een aangename omgeving zonder storend geluid.
Met de ExtractionTech Pro-motor van de AEG DKB6671HM wandafzuigkap ervaart u uitzonderlijke luchtkwaliteit dankzij de krachtigste motor en een intensieve stand die kookdampen efficiënt afvoert. Dit zorgt voor een frisse kookomgeving, zelfs bij intensief gebruik. De Pure Illumination LED-verlichting verlicht het gehele kookoppervlak energiezuinig, waardoor u elk detail van uw maaltijdbereiding helder ziet. De betrouwbare vetfilter is eenvoudig met de hand of in de vaatwasser te reinigen, wat bijdraagt aan optimale prestaties en een frisse keuken.
| Nishoogte | 70 cm |
|---|---|
| Afzuigcapaciteit | 730 m3/uur, 610 m3/uur |
| Type afzuigkap | Wandmontage |
| Kleur | RVS |
| Type afzuigkap | Wandmontage |
|---|---|
| Typenummer | DKB6671HM |
| Materiaal vetfilter | RVS |
|---|
| Aansluitwaarde | 250 W |
|---|---|
| Lengte aansluitsnoer | 1.35 meter |
| Diameter luchtafvoeraansluiting | 15 cm |
| Positie luchtafvoeraansluiting | Bovenzijde |
| Terugslagklep | Ja |
|---|---|
| Aantal motoren | 1 |
| Motorloos | Nee |
| Afzuigsysteem | Luchtafvoersysteem, Recirculatiesysteem |
| Model afzuigkap | Schouwmodel standaard |
|---|---|
| Basiskleur | RVS |
| Model wandmontage afzuigkap | Standaard |
|---|---|
| Aantal lampen | 1 |
| Geschikt voor recirculatie | Ja |
| Maximale afzuigcapaciteit | 610 m3/uur |
| Aantal vermogensstanden | 4 |
| Lamptype | LED |
| Intensief stand | Ja |
| Ventilatorefficiëntieklasse | A |
|---|---|
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Geluidsniveau | 70 dB |
|---|
| Nishoogte | 70 cm |
|---|---|
| Nisbreedte | 60 cm |
| Energielabel | A+ |
|---|---|
| EAN nummer | 7333394144153 |
| Afmeting (HxBxD) | 37.00cm x 59.80cm x 46.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van de AEG DKB6671HM 6000 Hob2Hood kan door ons worden verzorgd. Wij eem geautoriseerde dealer van het merk AEG. Met deze werkwijze nemen wij tijdens de garantieperiode van de AEG DKB6671HM 6000 Hob2Hood contact op met AEG voor de garantieafhandeling. U kunt ook een reparatieverzoek tijdens de garantieperiode zelf aanmelden bij AEG aanmelden met onderstaande link.
AEG hecht grote waarden aan goede dienstverlening, ook na uw aankoop. Daarom staan zowel wij als de AEG elke werkdag van 09:00 tot 17:00 uur klaar om al uw vragen over AEG producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de AEG fabrieksgarantie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur, meldcode en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..