Deze Whirlpool C WD 86M WBS BE warmtepompdroger combineert innovatieve technologie met dagelijks gebruiksgemak voor een onovertroffen droogresultaat. De energiezuinige warmtepomp beschermt uw kledingstukken door op een zachte maar effectieve manier te drogen, wat zorgt voor minder slijtage en een langere levensduur van uw favoriete wasgoed. Met een ruime capaciteit van 8 kilogram en een fluisterstille werking past de Whirlpool C WD 86M WBS BE perfect in elk huishouden. De intelligente sensoren garanderen dat het drogen precies op tijd stopt, zodat u nooit energie verspilt en uw textiel altijd perfect droog en zacht uit de trommel komt.
De Whirlpool C WD 86M WBS BE warmtepompdroger maakt gebruik van een gesloten systeem dat warmte hergebruikt. Deze technische werking zorgt voor een aanzienlijk lager energieverbruik vergeleken met conventionele drogers. Het directe voordeel voor u is een forse besparing op de stroomrekening, terwijl uw kleding op een zorgzame, gelijkmatige temperatuur wordt gedroogd om de stoffen in optimale conditie te houden.
De geïntegreerde stoomfunctie van de Whirlpool C WD 86M WBS BE Privilege wasdroger verwijdert kreukels effectief, wat leidt tot aanzienlijk minder strijkwerk. Gecombineerd met de automatische vochtsensoren, die continu het droogniveau monitoren, biedt dit een dubbel gebruiksgemak. De sensoren zorgen ervoor dat het programma exact eindigt wanneer de was droog is, wat overdroging en onnodige energieverspilling voorkomt voor een perfect en efficiënt resultaat bij elke wasbeurt.
Dankzij geavanceerde geluidsisolatie en de stabiele werking van de warmtepomp functioneert de Whirlpool C WD 86M WBS BE opvallend stil. Dit technische ontwerp minimaliseert trillingen en geluidsproductie tijdens alle programma's. U kunt hierdoor gerust een droogprogramma starten op momenten dat rust gewenst is, zoals 's avonds of in de vroege ochtend, zonder dat u of uw huisgenoten er last van hebben.
Beknopte specificaties | |
| Type | Warmtepompdroger |
|---|---|
| Vulgewicht | 8 kg |
| Geluidsniveau | Zeer stil - 60 dB |
| Kleur | Wit |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type wasdroger | Warmtepompdroger |
| Gebruik | Huishoudelijk |
Programma's en functies | |
| Anti-kreukfunctie | Ja |
| Stoomfunctie | Nee |
| Speciaal programma | Nee |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Eco, Gemengd, Katoen, Opfrissen met koude lucht, Synthetisch |
Comfort | |
| Indicator waterniveau condensbak | Ja |
| Beladingsherkenning | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Indicator pluizenfilter reinigen | Ja |
| Zelfreinigende condensor | Nee |
| Geursysteem | Nee |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
Aansluiting | |
| WiFi | Ja |
| Lengte aansluitsnoer | 1.5 meter |
Technisch | |
| Scharnieren verwisselbaar | Nee |
Design | |
| Basiskleur | Wit |
Specificaties | |
| Afneembaar bovenblad | Nee |
| Glazen deur | Ja |
| Luchtafvoerslang | Ja |
| Draairichting trommel | Één kant op |
| Vochtigheidssensor | Ja |
| Anti-vibratiefunctie | Ja |
| Eindsignaal | Ja |
| Uitgestelde start | Ja |
| Trommelinhoud | 127 liter |
| Kledingbeschermende trommel | Ja |
| Trommelmateriaal | RVS |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per jaar | 137 kWh |
| Energieverbruik per 100 wasdroogbeurten | 73 kWh |
| Geluidsniveau | 60 dB |
Zekerheid | |
| Kinderbeveiliging | Ja |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | A |
| EAN nummer | 8003437064685 |
| Gewicht | 47.50kg |
| Afmeting (HxBxD) | 84.60cm x 59.80cm x 67.40cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze Whirlpool C WD 86M WBS BE Privilege warmtepompdroger wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van Whirlpool. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
Whirlpool legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over Whirlpool producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de Whirlpool fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw Whirlpool C WD 86M WBS BE wasdroger. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..
Er bestaan heel veel mythes over wat nu gezond eten en drinken is. Deze mythes zijn wijdverspreid en overal op internet te vinden, maar kloppen ze wel? Wij hebben een aantal bekende mythes uitgekozen,..