Deze TCL 98RM7L RGB-Mini LED (2026) biedt een overweldigende kijkervaring met een reusachtig 98-inch 4K-scherm, gecombineerd met geavanceerde RGB Mini LED-technologie, een vloeiende 144Hz verversingssnelheid en een krachtig ONKYO 2.1 Hi-Fi-systeem voor een compleet thuisbioscoopgevoel.
De TCL RGB MINI LED 98RM7L (2026) QLED televisie maakt gebruik van geavanceerde RGB Mini LED-technologie, waarbij rode, groene en blauwe LEDs onafhankelijk van elkaar worden aangestuurd. Dit resulteert in een aanzienlijk preciezere lichtverdeling over het scherm, waardoor subtiele kleurverschillen en fijne details beter zichtbaar blijven, zelfs in donkere of lichte scènes. U geniet van een realistischer en dynamischer beeld met een ongekend contrast.
Met een native 144Hz verversingssnelheid ondersteunt de TCL 98RM7L RGB-Mini LED (2026) een uitzonderlijk vloeiende beeldopbouw, zelfs bij de snelste actiescènes. Dit is een groot voordeel voor sportliefhebbers, actiefilmfanaten en gamers, omdat bewegingen rustig en haarscherp in beeld blijven zonder haperingen of onscherpte. De ondersteuning voor 4K 144Hz garandeert een optimale game-ervaring op het grootste scherm.
Het smart platform van de TCL 98RM7L RGB-Mini LED (2026) QLED televisie is Google TV met Gemini, waarmee u eenvoudig door streamingapps, aanbevelingen en aangesloten functies navigeert. Dankzij slimme zoekopties en spraakbediening vindt u sneller uw favoriete content. Tegelijkertijd zorgt het ingebouwde ONKYO 2.1 Hi-Fi-systeem voor helder geluid met extra nadruk op lage tonen, waardoor dialogen duidelijk blijven en films en series een voller, meeslepender geluid krijgen.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 98 inch (248 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Typenummer | 98RM7L |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 98 inch (248 cm) |
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 98 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
Audio | |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Bediening | Afstandsbediening |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Apple Homekit (Siri), Google Home |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Pathe Thuis, Prime Video, Spotify, Youtube, Ziggo Go |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 1000 uur | 124 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 520 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 124.7 cm |
| Breedte zonder standaard | 218 cm |
| Diepte zonder standaard | 6.1 cm |
| Gewicht zonder standaard | 52.3 kg |
| Hoogte met standaard | 128.5 cm |
| Breedte met standaard | 218 cm |
| Diepte met standaard | 42.0 cm |
| Gewicht met standaard | 53.3 kg |
| VESA wandmontage | 600 x 500 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | D |
| EAN nummer | 5901292529963 |
| Gewicht | 53.30kg |
| Afmeting (HxBxD) | 128.50cm x 218.00cm x 42.00cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL RGB MINI LED 98RM7L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 98RM7L RGB-Mini LED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..