Deze TCL 85RM7L RGB-Mini LED (2026) combineert een indrukwekkende piekhelderheid van 2000 nits met een native 144Hz verversingsfrequentie en een HVA Pro-paneel voor een ongeëvenaarde, levensechte beeldervaring.
De TCL 85RM7L RGB-Mini LED (2026) QLED televisie maakt gebruik van een geavanceerde RGB-lichtchip die overspraak tussen kleuren vermindert, wat resulteert in zuiverdere rode, groene en blauwe tinten. Dit levert een kleurengamma van 100% BT.2020, waardoor filmmakers hun beoogde palet exact weergeven en elke scène er levensecht uitziet.
Met een piekhelderheid tot 2000 nits brengt de TCL RGB MINI LED 85RM7L (2026) QLED televisie HDR-content tot leven, waarbij fijne details in zowel heldere hooglichten als diepe schaduwen zichtbaar worden. De Micro-OD-technologie verkleint de optische afstand voor een slank ontwerp, terwijl scherpere lichtregeling zorgt voor helderdere highlights en een indrukwekkend contrast.
Het HVA Pro-paneel van de TCL 85RM7L RGB-Mini LED (2026) levert een diep, natuurlijk contrast en een brede kijkhoek, waardoor kleuren vanuit elke zitpositie accuraat blijven. De antireflectiecoating minimaliseert storende reflecties van zonlicht of kamerverlichting, zodat het beeld helder en comfortabel blijft, zelfs in een lichte woonkamer.
Het ingebouwde Onkyo 2.1 Hi-Fi-systeem combineert tientallen jaren audio-expertise met Dolby Atmos voor een meeslepende geluidservaring met diepe bas en heldere stemmen. Dankzij de Game Master-functie en de native 144Hz-ondersteuning levert deze tv ultragladde, responsieve beelden, ideaal voor snelle actiespellen en sportwedstrijden.
Belangrijkste specificaties | |
| Type | Mini LED |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 85 inch (216 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
Algemeen | |
| Bediening via app | Ja |
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | Mini LED |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Typenummer | 85RM7L |
Beeld | |
| Beelddiagonaal | 85 inch (216 cm) |
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium Pro |
| 3D | Nee |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
Audio | |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
Bediening | |
| Gaming Mode | Ja |
| Bediening | Afstandsbediening |
Aansluitingen | |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
Design | |
| Basiskleur | Zwart |
Connectiviteit | |
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Apple Homekit (Siri), Google Home |
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Pathe Thuis, Prime Video, Spotify, Youtube, Ziggo Go |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
Specificaties | |
| Draaibare voet | Nee |
Prestaties en verbruik | |
| Energieverbruik per 1000 uur | 103 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 396 kWh |
Afmetingen en gewicht | |
| Hoogte zonder standaard | 108.4 cm |
| Breedte zonder standaard | 188.8 cm |
| Diepte zonder standaard | 5.8 cm |
| Gewicht zonder standaard | 34.1 kg |
| Hoogte met standaard | 112.4 cm |
| Breedte met standaard | 188.8 cm |
| Diepte met standaard | 37.9 cm |
| Gewicht met standaard | 36.6 kg |
| VESA wandmontage | 600 x 400 |
Versterker | |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 40 W |
Fysieke eigenschappen | |
| Energielabel | D |
| EAN nummer | 5901292529970 |
| Gewicht | 36.60kg |
| Afmeting (HxBxD) | 112.40cm x 188.80cm x 37.90cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL RGB MINI LED 85RM7L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 85RM7L RGB-Mini LED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..