Deze TCL 75QLED810L QLED (2026) tilt uw kijkervaring naar een hoger niveau met een verbluffend 75-inch 4K-scherm en geavanceerde QD-Mini LED-technologie voor een haarscherp en contrastrijk beeld. Dankzij de razendsnelle 144 Hz verversingssnelheid geniet u van vloeiende actie, of u nu naar sport kijkt of de nieuwste games speelt. Het slimme Google TV-platform biedt direct toegang tot al uw favoriete apps en streamingdiensten, terwijl de ruime aansluitmogelijkheden met 4 HDMI-poorten moeiteloos al uw apparaten verbinden. Kortom, de TCL 75QLED810L QLED (2026) levert een meeslepende beeldbeleving voor elke gelegenheid.
De 75QLED810L QLED (2026) combineert een 4K Ultra HD-resolutie van 3840 x 2160 pixels met QD-Mini LED-achtergrondverlichting, wat zorgt voor een uitzonderlijk helder en contrastrijk beeld. Deze technologie verhoogt de kleurzuiverheid en levert diepere zwarttinten, waardoor u elk detail in films en series ervaart alsof u er middenin zit.
Met een verversingssnelheid van 144 Hz worden snelle bewegingen in sportwedstrijden, actiefilms en games haarscherp en vloeiend weergegeven. Dit minimaliseert bewegingsonscherpte en zorgt voor een realistische weergave, zodat u geen enkel moment mist tijdens dynamische scènes.
Het Google TV-platform biedt een overzichtelijke interface met persoonlijke aanbevelingen, waarmee u moeiteloos schakelt tussen Netflix, Disney+ en andere streamingdiensten. Daarnaast beschikt de TCL 75QLED810L QLED (2026) over 4 HDMI-poorten, wifi en ethernet, zodat u eenvoudig een spelcomputer, soundbar of mediaspeler aansluit voor een complete thuisbioscoopervaring.
| Type | QLED TV |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Bediening via app | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor Smarthome | Ja |
| Type televisie | QLED TV |
| Introductiejaar | 2026 |
| Softwareupdates fabrikant | Langer dan 5 jaar na introductiedatum |
| Typenummer | 75QLED810L |
| Beelddiagonaal | 75 inch (189 cm) |
|---|---|
| Beeldkwaliteit | Ultra HD (4K) |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR ondersteuning | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Anti reflecterend scherm | Nee |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Ambilight | Nee |
| Soort tuner | Analoog, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Adaptieve synchronisatie | AMD Freesync Premium |
| 3D | Nee |
| Display technologie | QLED |
| Beeldfrequentie | 144 Hz |
| Smart TV | Ja |
| Smart TV platform | Google TV |
| Audio Techniek | Dolby Atmos |
|---|---|
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Soundbar stand | Nee |
| Synchroon Geluid TV en Soundbar | Nee |
| Gaming Mode | Ja |
|---|---|
| Bediening | Smart Control |
| Sleeptimer | Ja |
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Aantal HDMI aansluitingen | 4 |
| Ethernet-LAN aansluiting | Ja |
| WiFi | Ja |
| Aantal USB 3.0 aansluitingen | 1 |
| HDMI | 2.1 |
| Externe aansluitbox | Nee |
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Basiskleur | Zwart |
|---|
| Smarthome compatibiliteit | Amazon Alexa, Apple Homekit (Siri), Google Assistent |
|---|---|
| Beschikbare Apps | Apple TV +, Disney+, Netflix, Prime Video, Spotify, Youtube |
| Webbrowser | Ja |
| Chromecast functie | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
|---|
| Energieverbruik per 1000 uur | 105 kWh |
|---|---|
| Energieverbruik HDR per 1000 uur | 220 kWh |
| Hoogte zonder standaard | 95.8 cm |
|---|---|
| Breedte zonder standaard | 166.6 cm |
| Diepte zonder standaard | 7 cm |
| Gewicht zonder standaard | 23.4 kg |
| Hoogte met standaard | 102.8 cm |
| Breedte met standaard | 166.6 cm |
| Diepte met standaard | 34.3 cm |
| Gewicht met standaard | 24 kg |
| VESA wandmontage | 400 x 400 |
| Totaal uitgangsvermogen (RMS) | 35 W |
|---|
| Energielabel | E |
|---|---|
| EAN nummer | 5901292531294 |
| Gewicht | 24.00kg |
| Afmeting (HxBxD) | 102.80cm x 166.60cm x 34.30cm |
We zijn pas tevreden als we zeker weten dat uw aankoop werkt. Beter nog: dat u er maximaal van kunt genieten. Om daarvoor te zorgen bieden we u tal van specifieke installatie diensten, uitgevoerd door onze specialisten. Helemaal afgestemd op uw situatie en behoeften. U kunt deze opties toevoegen op deze productpagina en/of wijzigen in uw winkelwagentje.
De service- en garantieafhandeling van deze TCL QLED 75QLED810L (2026) QLED televisie wordt door ons verzorgd. Electro World Offermans is een erkende verdeler van TCL. Door deze werkwijze kunnen wij een optimale service en snelle afhandeling garanderen.
TCL legt de nadruk op uitstekende klantenservice, zelfs na de aankoop. Daarom zijn zowel wij als de fabrikant beschikbaar van maandag tot en met vrijdag, van 09:00 tot 17:00 uur, om al uw vragen over TCL producten te beantwoorden.
Mocht uw apparaat defect raken tijdens de garantieperiode dan komt u in aanmerking voor de TCL fabrieksgarantie. U heeft 2 jaar fabrieksgarantie op uw TCL 75QLED810L QLED (2026) televisie. Houdt u bij het aanmelden van uw apparaat altijd de factuur en het serienummer bij de hand.
Een defect product kan op de volgende wijze worden aangemeld voor een aan huis service:
Deskundig advies
Onze medewerkers zijn deskundige professionals met veel kennis over de producten, die klanten kunnen helpen als ze technische ondersteuning of service nodig hebben
Op 6 mei 2026 is de cloud-ondersteuning voor de populaire Bose SoundTouch speakers en soundbars definitief gestopt. We leggen uit wat er verandert en welke alternatieven er zijn...
Welke Quooker heb je nodig? Wij helpen je bij het samenstellen van de juiste Quooker is een eenvoudig proces dat bestaat uit drie stappen...
Miele wasmachine heb je de keuze uit verschillende series. De Miele wasmachines zijn verkrijgbaar als watercontrol-systeem (WCS) en waterproof-systeem (WPS). Wij leggen u graag de verschillen uit...
Lentetijd is hooikoortstijd. Vooral in het voorjaar hebben mensen met een allergie last van niesaanvallen, verstopte neuzen en tranende ogen. Wist u dat huishoudelijke apparaten kunnen helpen bij verl..
Vriezers en koelkasten zijn 24 uur per dag, 365 dagen per jaar aan het werk om alles zo lang mogelijk goed te houden. Maar op welke temperatuur kun je deze apparaten het beste instellen om je producte..
Wanneer je in de supermarkt loopt, heb je vaak een enorme keuze in groenten. Ga je altijd voor verse groenten? Of kies je ook weleens bevroren groenten of groenten uit blik of pot? Wat is er gezonder ..